Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség 23. Hetében canesten...

Terhesség 23. Hetében canestent vagy canesten combit lehet használni? Nem vagyok abban az országban ahol élünk igy dokihoz nem tudok menni, gyogyszertarba Magyarországon ezt ide adjak egyáltalán vagy fel kell íratni?

Figyelt kérdés
2017. szept. 30. 04:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, nem vényköteles.
2017. szept. 30. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16%

Igen lehet

De canesten nem segit ha szappanal habfurdovel mosakodsz nylon bugyit tangat hordasz es eszed a sok gyors szenhydratot

2017. szept. 30. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2# imadom az ilyen boszikat mint te😂😂😂 uristen.:D


Erdekes igy vhogy élek mégsem volt életembe semmi bajom 😁😂😂😂 hjajj..

2017. szept. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3-as


Lehet, hogy neked semmi bajod tőle, de másnak lehet. Én sem bírtam sem a műszálat, sem a tangát, ez van. Folyton orvoshoz járkáltam. Terhesen meg amúgy is a pamut bugyit ajánlják, mert hamarabb összeszedhetsz valamit.


Kérdező!


Nyugodtan menj be a gyógyszertárba, vény nélkül kiadják és használhatod is. Nekem nyáron volt ilyenem, szintén olyan 20-23 hetes korom körül és az orvos javasolta, hogy ezt használjam.

2017. szept. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves ketteske ;) igazából nem kioktatást vártam , életemben nem volt még ilyen problémám , es se a nylon bugyis sztorid sem a szenhidratod nem jott be mert egyikkel sem Elek! Ne magadból indulj ki kérlek :) es lehet szebb napod lesz ;)


A tobbieknek koszonom szepen :)

2017. szept. 30. 10:03
 6/6 anonim ***** válasza:
mindegyiket használhatod terhesen
2021. szept. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!