Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kerhetek egy kis segitseget?...

Kerhetek egy kis segitseget? Valakivel elofordult mar?

Figyelt kérdés

13-ra "vartam" a menstruaciomat. Az alkalmazas,ami erre a napra josolta, 25nappal szamol,mert az elozo ciklusokat atlagolja. Az elozo ketto 24napos, azelott ketto 27napos volt. Most ugye 3napja kesik. Tegnap szeretkeztem par honap kihagyás utan es eletemben eloszor vereztem is kozben. Azt hittem,hogy megjott,de nem,mert ma semmi nem volt a tamponon csak sargas valadek,de az se sok,csak tegnap este egy pici ver volt. Peteeres idoszakaban antibiotikumot szedtem egy hetig,lehet az is bekavart. Terhesseget kizarnam,hisz julius vegen es tegnap szeretkeztem. Hozzatennem,hogy elozo het vegen (penteken es szombaton) fajt,csipett,majd elmult. Tegnap viszont ujra fajt kicsit,sot a pisiles is (de szerintem az volt a baj,hogy kicsit tobb ideig hagytam fent a Veet-et)

Valakinek kesett mar antibiotikumtol az alapbol rendszertelen menstruacioja?😂 Mi lehet ez,fertozes? Koszonom elore az ERTELMES valaszokat! 17/L



2017. nov. 16. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy: késést mindig a leghosszabb ciklustól kell számolni..tehát ha neked volt már 27 napos is,akkor még nem késik.

Kettő: ha nem védekeztetek akkor lehetsz terhes!

Három: ha fájt,csípett és esetleg még a szex is fájt,akkor elég valószínű hogy fertőzésről van szó.

2017. nov. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Juliusban vedekeztunk, azota x4 volt meg. Csak kicsit fajt szex kozben
2017. nov. 16. 21:31
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Normál esetben (ha rendesen fel vagy izgulva) nem fájhatna a szex! Nekem amikor gombám volt akkor fájt. És olyankor nekem is csípett a pisi,ill. viszkettem ott és fájt.
2017. nov. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Reggel megjott,viszont nem sok jon. Helyette nagyon faj a hasam,haza is kellett jonnom a sulibol
2017. nov. 17. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!