Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem találom a csiklómat?

Nem találom a csiklómat?

Figyelt kérdés

Bocsi, lehet hülyének néztek, meg is értem, de tényleg nem találom... több képen láttam, hogy ahol a kisajkak találkoznak, ott van a csikló, ami egy kb babszemnyi pici kidudorodás... De nekem ilyen "saláta" jellegű ott lent, azaz a kisajkak így "kilógnak" és már tükörben is néztem és nem találom hol van a csiklóm, ez normális vagy ott van csak én nem látom? Vagy valamit rosszul tudok?

Egy kétségbeesett lány...



2017. nov. 16. 20:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A csiklód a húgycsőnyílásod felett van szinte közvetlenül..és nem csak hogy kidudorodik de az egy olyan hiper érzékeny ,,babszem,, hogy azonnal be tudsz indulni ha izgat(od)ják. Szóval lehetetlen hogy ne találd meg.
2017. nov. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy a kisajkaid mekkorak, nem fugg ossze azzal, hogy hol a csiklod, plane azzal nem, hogy van-e. Ez alkati adottsag, nem jobb vagy rosszabb a kilogo kisajak, mint a kisebb kisajak. Lehet, hogy nagyon fiatal vagy meg es meg nem erzekeny a csiklod. De ha ott matatsz az ujjaddal kitartoan, akkor talalsz majd egy pontot, amit nagyon jol esik birizgalni. Na az az :)
2017. nov. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Amúgy 15 éves vagyok, nem tudom ez mennyire számít fiatalnak :D
2017. nov. 17. 13:44
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerintem meg lesz az;) Keresgelj szorgalmasan, a hugycso kornyeken, ha kitartoan birizgalod a kezeddel azt a teruletet, akkor elobb-utobb erezni fogod. De ne csinald durvan, mert akkor egy ido utan fajni fog. Ne izgulj, minden OK veled valoszinuleg! Es foleg ne ess ketsegbe!
2017. nov. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Felülről lefelé: csikló, húgycsőnyílás, hüvelybemenet. A kisajkak felett keresd.
2017. nov. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
17%
Ohhh neh.....de arra senki se gondolt hogy mi történne ha leesne? Nézz körül a szobádban...ha szerencséd van akkor meglesz!!!!
2017. nov. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
Előbb ismerd meg a tested.Nem hinném hogy nem találod a csiklódat ha tudod mi az és merre található.Van rajta egy fityma ami elfedi...
2017. nov. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 hosszúhajú ***** válasza:
ne szárazz kézzel keresd, mert úgy nem igen fogod érezni, hanem előtte valami síkosítóval alul dörzsöld be
2017. dec. 28. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Scav ***** válasza:
Étolaj is jó síkosításnak, nem lesz tőle semmi bajod.
2018. jan. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9%
Szívesen segítek felfedezni.
2018. febr. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!