Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitol lehet ez? Fertozes?...

Mitol lehet ez? Fertozes? Normalis? Segitseg!

Figyelt kérdés

13-ra "vartam" a menstruaciomat. Az alkalmazas,ami erre a napra josolta, 25nappal szamol,mert az elozo ciklusokat atlagolja. Az elozo ketto 24napos, azelott ketto 27napos volt. Most ugye 3napja kesik. Tegnap szeretkeztem par honap kihagyás utan es eletemben eloszor vereztem is kozben. Azt hittem,hogy megjott,de nem,mert ma semmi nem volt a tamponon csak sargas valadek,de az se sok,csak tegnap este egy pici ver volt. Peteeres idoszakaban antibiotikumot szedtem egy hetig,lehet az is bekavart. Terhesseget kizarnam,hisz julius vegen es tegnap szeretkeztem. Hozzatennem,hogy elozo het vegen (penteken es szombaton) fajt,csipett,majd elmult. Tegnap viszont ujra fajt kicsit,sot a pisiles is (de szerintem az volt a baj,hogy kicsit tobb ideig hagytam fent a Veet-et)

Valakinek kesett mar antibiotikumtol az alapbol rendszertelen menstruacioja?😂 Mi lehet ez,fertozes? Koszonom elore az ERTELMES valaszokat! 17/L


2017. nov. 16. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Orvos! Holnap
2017. nov. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Késett már antibiotikumtól, és bizony be is kavarhatott a természestes flórádba, amiből lett egy jó kis gyulladás, fertőzés. Menj ma orvoshoz, nehogy tovább terjedjen.
2017. nov. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Reggel megjott,viszont nem sok jon. Helyette nagyon faj a hasam,haza is kellett jonnom a sulibol
2017. nov. 17. 12:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem alapból elég rendszertelen a menstruációm (van hogy 27. napra van hogy 35.-re jön meg) de ha antibiotikumit szedek az általában mindig kitolja 1-2 héttel.
2017. nov. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!