Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ultrahang eredmény?

Ultrahang eredmény?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Hasi ultrahangra adott beutalót a házi orvosom mert magas lett a vérvételi leletemen a foszfatázam. 1 hónapra rá kaptam időpontot, de addig sűrgősségin kötöttem ki, mert begörcsölt az alhasam, erős nyilaló fájdalmam volt. Ott nem mondtak semmit meg sem vizsgáltak csak annyit monddtak, hogy előbb fog megjönni mivel volt, hogy 2 hetet késett. Ma voltam ultrahangon nagyon nehezen látott a nő valamit. Azt írta rá a papírra, hogy minden ép, az ováriumok nem láthatók. Mitől lehet, hogy nem látta? Jövőhéten tudok már csak visszamenni a háziorvosomhoz.
2017. nov. 17. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Az ováriumok a petefészkek. Úgyhogy én nőgyógyászhoz mennék mint háziorvoshoz. Úgyis elküldene.

Nincs cisztád?

2017. nov. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazad van. Inkább oda kérek időpontot! A cisztát látták volna nem? :/
2017. nov. 17. 11:37
 3/5 anonim ***** válasza:

pl a gázos belegtől nem hozható látótérbe. Vagy nem volt teli a hólyagod, és úgy nehezebb megnézni hasi uh-val a dolgokat. vagy műtét utáni összenövések miatt méhedhez, hashártyához hozzá van tapadva, ezért nem ott van, ahol lennie kell.


nőgyógyászatu uh-ra kellene elmenni, ott hüvelyi vizsgálófejjel megnézik és látni is fogják.

2017. nov. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De igaz a cisztát látták volna nem is tudom miért írtam.

Az orvos majd megmondja a tutit!!

2017. nov. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mindenféleképpen elmegyek nőgyógyászhoz!
2017. nov. 17. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!