Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fájhat napok óta a mellem?

Miért fájhat napok óta a mellem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Körülbelül kedd óta fájnak a melleim, először csak a külső oldala, mostár az egész ha hozzáérek, illetve kicsit meg is vann duzzadva, nagyobbnak tűnik mind a kettő mint rendes állapotában. Az aggodalmat csupán az okozza számomra, hogy a menstruációm sosem volt rendszeres. 13 évesen jött meg először, azóta többé kevésbé beállt a dolog, de olyan 40-50 naponta jön meg, de idén kb kétszer ki is maradt már. Több nőgyógyászt is megjártam, azt mondták ez normális, és majd beáll rendszeresebbre rövidebb időközökkel, illetve hogyha avar szedjek fogamzásgátlót, ennél többet egyik magánrendelésen se mondtak. Csináltak vérképet, aszerint minden okés. És most egyből elkezdtem kombinálni egy lehetséges terhességgel ami igazábólkizárt lehet. Párommal távkapcsolatban élünk, így az utóbbi két hónapban csak kétszer voltunk együtt, egyszer október hetedikén, (októberben volt menstruációm 10-én jött meg) majd november negyedikén. Eddigi menstruációim előtt nem fájt soha a mellem, igazából semmilyen előjele nem volt.



2017. nov. 18. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Sok nonek faj mensi elott a melle, lehet innentol Neked is fog. Ha november negyediken védekeztettek, akkor nem vagy terhes! De ha megnyugtat tesztelj egyet:)
2017. nov. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! :) Igen az kimaradt, hogy természetesen védekeztünk!
2017. nov. 19. 12:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nemsokára meg fog jönni.
2017. nov. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!