Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fájhat a mellem már kb...

Mitől fájhat a mellem már kb 1 hónapja folyamatosan?

Figyelt kérdés

Menstruációt kizártam, mivel olyankor nem egy hónapig fáj folyamatosan...


elméletileg terhes sem lehetek, DE

volt egy kis baleset... amit azonnal orvosoltunk esemény utáni tablettával (orvos által felírt 72 órás tabletta, amit kb 2órán belül bevettem) és azóta volt már menstruációm.


viszont azóta fáj mindkét mellem... gondoltam rá, hogy talán most kezdett el nőni, mivel feszül, de nem történt változás ami a méretét illeti.



tudom, el kéne menni orvoshoz, de amilyen bunkók, szerintem megint lealáznak a sárgaföldig és elküldenek melegebb éghajlatra... :( (hajhullás miatt voltam legelőször nőgyógyásznál, nagyjából 1 éve)


valakinek volt már hasonló? esetleg ötlet, hogy mitől lehet? kezdek aggódni..


neten eddig nem találtam semmit ezzel kapcsolatban


20 éves vagyok


normális válaszokat várok

a válaszokat előre is köszönöm! :)


2017. szept. 7. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Bocs de én erre nem tudok normálisan válaszolni, mert szexelni szexelsz meg egy kis baleset is becsúszik és akkor nőgyógyászhoz meg nem jársz csak hajhullás miatt. Hát jó felelőtlen vagy az biztos. Talán elkéne menni orvoshoz ezzel a problémával.
2017. szept. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tudod, az esemeny utanit is nogyogyasz irja fel :)

Mellesleg nem vedekezes nelkul szexeltunk, de biztos ott voltal. Koszi a semmit :)

2017. szept. 8. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!