Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Esemény utáni tablétta felírás...

Esemény utáni tablétta felírásához megvizsgálnak?

Figyelt kérdés
2017. nov. 19. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez a legnagyobb problémád,mikor sürgősségi fogamzásgátlásra szorulsz..?

Egyébként nem biztos.

2017. nov. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem probléma a vizsgálat csak érdekelt.
2017. nov. 19. 10:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha alapos a doki akkor igen, csinál egy uht.
2017. nov. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Életemben egyszer kellett nekem is fiatalon tehát 18 alatt,még soha előtte nem voltam nődokinál. Először mondta a nő,hogy meg kell vizsgálni,de elég rémült fejet vágtam ezért mondta,hogy jó nem szükséges és felírta. Amúgy semmi bajom nem volt a tablettától,mert előtte sokan mondták,hogy az kiüt meg ilyenek, én aznap már fellépésen voltam táncoltam,semmit nem éreztem.
2017. nov. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk nem. Előre ki van töltve egy rakat recept. Fel kell menni a nőgyógyászati fekvő osztályra, ott a biankó receptre ráírja a nő adatait a nővér, egy füzetbe is leírja és ennyi. Nekem a férjem ment be egyszer tablettáért. Máshol nem tudom, hogy mi a helyzet.
2017. nov. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem. Semmi relevanciája nincs a dolognak. A rutinosabbak azért egy pár dolgot megkérdeznek a biztonság kedvéért (mondjuk leginkább azt, hogy mikor volt az aktus és az utolsó vérzés), mert van pár butuska, aki azt gondolja, hogy az esemény utáni akkor is jó, mikor már késik a vérzés...
2017. nov. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!