Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit lát a nőgyógyász? Magyaráz...

Mit lát a nőgyógyász? Magyarázat lent.

Figyelt kérdés
Ha elmegyek a nőgyógyászhoz, de be van szakadva akkor azt fogja mondani, hogy már nem vagyok szűz?

2017. nov. 19. 11:12
 1/10 A kérdező kommentje:
Mármint a szűzhártya
2017. nov. 19. 11:13
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem fog ilyet mondani😀...a szűzhártya nem csak szex útján tud átszakadni pl tampon használat miatt is búcsút inthetsz neki...de nem is értem mi a gond ha tudja, köti az orvosi titoktartás
2017. nov. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ha anyukam bejon velem es megkerdezi tole:D lenyegeben ez zavar
2017. nov. 19. 11:40
 4/10 anonim ***** válasza:

Megkérdezi, hogy szűz vagy-e. Azaz vizsgálhat-e hüvelyen keresztül. Létezik az a válasz, hogy "nem tudom biztosan, valószínűleg sérült a szűzhártya".

Aztán eldönti, hogy hogy vizsgáljon. Nem azért van ott, hogy firtasson, ítélkezzen, nem erkölcsi, pusztán technikai okokból érdekli.

Azért olyan dokihoz menj, aki KEDVES! Biztosan van ott leinfomálható orvos. És ne görcsölj.

Ja, és HOSSZÚ felsőben menj, ami a feneked alá leér, a fülkétől a vizsgálószékig kb 2 m van, addig se legyen kínos:)

2017. nov. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg előre anyukáddal, hogy csak odamosolyog a doktornak, aztán kiül a váróba.

Én is így csináltam a lányommal.

2017. nov. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
Én is anyukámmal mentem először. :) Az tényleg fontos, hoyg valami hosszú felsőbe menj, hogy ne legyen ki a feneked. :D Amúgy az én szűzhártyám sem volt már meg, mert évekig lovagoltam. De ha szűz vagy még akkor a hüvelyed is elég szűk, szóval ugyan úgy nem dughatná fel a kacsát elvileg. Sajnos a rendeléseken sok a bunkó nőgyógyász, én amikor voltam akkor magánrendelésre mentem. Elég sok dolgot kérdezett a nőgyógyász amire én nem tudtam volna válaszolni (műtétek, volt-e a családban ilyen olyan betegség, stb) így jó hogy anyukám benn volt. :D Meg amúgy is izgultam volna egyedül, pedig már majdnem 18 voltam, amiatt kellett menni mert a menstruációm nem volt rendszeres. Szóval ha kérdezi, hogy szűz vagy-e, nyugodtan mondd, hogy igen, a szűzhártya megléte tényleg sok dologtól függ. :)
2017. nov. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2017. nov. 19. 13:38
 8/10 anonim ***** válasza:
35%
De odavagytok ezzel a hosszú felsővel! Akkor sokkal egyszerűbb nőhöz menni!
2017. nov. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha van arra lehetőség, hogy ne kelljen a fél vizsgálón pucér s*ggel végig trappolni, akkor miért ne alkalmazhatnák a nők? Van aki szégyenlős, nem mindenki szereti mutogatni magát...én pl ugyan úgy szégyenlős vagyok, ha nő a nőgyógyász...sőt tüdőszűrőn sem ülök a váróban félmeztelenül, hanem egy pánt nélküli felső van rajtam, amit csak akkor tolok le, ha a géphez értem...ez is 'degáz' már hogy nem lobogtatom a mellem, pedig ott is nő az orvos...egyáltalán nem muszáj mutogatnunk magunkat, ha nem szeretnénk...persze kivétel a szülés, na ott nem azzal vagy elfoglalva, hogy takargasd magad
2017. nov. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
62%
Keress női orvost, sokkal elviselhetőbb.
2017. nov. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!