Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan kell felhelyezni a...

Hogyan kell felhelyezni a tampont?

Figyelt kérdés

Szóval ez lenne az 1. tamponhasználatom.

Ma jött meg, de nem mertem megpróbálni, mert nagyon gyenge a vérzésem. Elvileg holnapra erősebb lesz.

Elolvastam azt a tamponhasználati tájékozatót, de több kérdésem is maradt.

1. Milyen mélyre kell felhelyezni? Honnan tudom hogy mikor van jó helyen?

2. Honnan tudom hogy megtelt? Elkezd szivárogni?

Ja és o.b. minivel próbálkoznék.

Minden választ előre is köszönök.

14/L


2017. nov. 19. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Amilyen mélyre tudod tedd fel onnan érezni hogy jó helyen hogy egyáltalán nem szabad érezned ha nyom akkor feljebb kell tolnod. Picit húzogasd meg gyengéden a fonalát hogy bizti legyél benne hogy tart :9 Én így szoktam. amikor megtelik picit véres a fonal töve és könnyedén kicsuszan belőled amikor kihúzod. remélem érthető volt.
2017. nov. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1. Én mindig az egész mutatóujjamat felnyomom a tampon után. Ha nem vérzek annyira, akkor csak a feléig. Olyankor nem szoktam érezni, hogy ott van. Ekkor van jó helyen.


2. Én több év használat után már érzem, mikor telik meg. Viszont azt ajánlom, tegyél alá egy tisztasági betétet. Így ha pl óra közepén érzed, hogy gáz van, még van egy plusz réteg, ami biztonságban tart szivárgás esetén. :)


21N

2017. nov. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Mostmár azt hiszem tudom hogy kell csinálni.

#2 a tisztasági jó ötlet, de iskolába nem fogom használni. Otthon fogom kipróbálni.

2017. nov. 19. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!