Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen pozícióban kell felhely...

Milyen pozícióban kell felhelyezni a tampont?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, még szűz és szeretnék tampont használni. Mini tamponnal próbálkozom, de hiába elég síkos a hüvelyem, nehezen megy fel és ottmaradni nem marad meg egyáltalán. Már vagy 6 tampont megpróbáltam ( nem egymás után természetesen ) de mindegyik egytől egyik kicsusszant és lejött egészen a nyílásig holott felálltam és még úgyis nyomkodtam tovább és már nem lehetett hova.. mit lehet akkor tenni? Milyen pozícióban lehet normálisan felhelyezni?

2017. ápr. 29. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt ki kell tapasztalni,mindenkinek mások az adottságai,de addig kell tolni amíg tudod az ujjaddal.
2017. ápr. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Olyan pozícióban kell feltenni, ami neked kényelmes. Én a WC-n ülve szoktam szétnyitott lábakkal felhelyezni. És a tampon után felnyomom majdnem az egész mutatóujjamat.

20N

2017. ápr. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én az egész középső ujjamat felnyomom és próbáltam picit oldalasan is nyomni de ígyis lecsúszik...
2017. ápr. 29. 16:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Elég durva, hogy lecsúszik. Tényleg le is csúszik teljesen, vagy csak így érzed? Mert fent tartják az izmok, nem szabadna lecsúsznia.
2017. ápr. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tényleg lecsúszik mert ha utánanyúlok erzem a hüvelyem nyílásánál.. és egyszerűen nem értem mi lehet a gond
2017. ápr. 29. 20:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez nagyon furcsa, én ilyenről még sose hallottam. :O Vagy nagyon durván tág a hüvelyed, gyengék az izmok, vagy sok a vérzés, és ilyen hamar megtelik.
2017. ápr. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nincs vérzésem.. mostis felhelyeztem és egyszerűen kicsúszott és totálisan érzem hogy bennem van és nagyon kellemetlen és fáj.. most akkor ilyenkor mit lehet csinálni? Most guggolva próbáltam meg felhelyezni és oldalirányba nyomtam illetve nyomogattam egyre beljebb és mégis érzem és nagyon rossz viszont hétfőn lesz egy buli amire hivatalos vagyok és nem szeretnék mindent össze vérezni .. :|
2017. ápr. 29. 21:40
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen menj el nőgyógyászhoz. Ez nem normális, hogy felnyomod utána az egész ujjadat (tehát elég melyre teszed), és lecsúszik. Erősítheted a PC izmaidat, de egy doki tanácsa sose hátrány. A bulit meg így kénytelen leszel betéttel kihúzni, vagy hüvelynyílásban lévő tamponnal, bár azt nem ajánlom.

20N

2017. ápr. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!