Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elképzelhető olyan, hogy...

Elképzelhető olyan, hogy műtét során az egyik petefészeknek csak egy részét távolítják el?

Figyelt kérdés

Nyáron műtöttek petefészek cisztával, s műtét után az orvos elejtett egy olyan mondatot, hogy "a petefészkéből bent hagytunk egy darabot, az most gyógyul, aztán majd meglátjuk..."

Nem foglalkoztam vele különösebben, mert a zárójelentésben nem volt erről semmi. Most viszont voltam kontrollon, s ultrahang közben kérdezi tőlem, hogy nem vette-e ki a petefészkemet... Mondtam, hogy nem tudok róla, nincs benne a zj-ben, erre azt mondta, hogy ja, akkor nem...

De kicsit ettől most idegbe jöttem, remélem az nem lehet, hogy mégiscsak kivette, csak nem mondja meg, nem tudom mit gondoljak... :/


2017. nov. 21. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem megvan mindketto,megse talaljak az uhn, ez mostmar igy rendszeresen elofordul..

De egy petefeszekkel is siman lehet babyd, nyugi. Esetleg elmehetsz masik dokihoz, o mit mond.

2017. nov. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen. A feleségemet a terhessége 2. hónapjában operálták petefészek cisztával, az egyiket eltávolították, a másiknak egy kis darabja maradt meg. Ezután még párszor teherbe esett(de nem tartotta meg a magzatot).
2017. nov. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, elképzelhető.
2017. nov. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!