Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kinek milyen tünetei voltak...

Kinek milyen tünetei voltak laparoszkópiás műtét utáni lábadozás során? Mikor kezdtetek dolgozni? Szerintetek melyek azok a tünetek, melyekkel mindenképp orvoshoz kell fordulni?

Figyelt kérdés

Két és fél hete volt egy laparoszkópiás műtétem méhen kívüli terhesség miatt (petevezeték eltáv.). Az elmúlt 4-5 napban ha kicsit megerőltetem magam (pl. 20 perc séta után) felpuffad a hasam és hányingerem van. Azt olvastam, hogy a műtétet követően két héttel már sokan mennek dolgozni, mert panaszmentesek. Viszonylag fiatal vagyok (31), eddig rendszeresen sportoltam.

Kinek milyen tünetei voltak a lábadozás során? Mikor kezdtetek dolgozni? Szerintetek melyek azok a tünetek, melyekkel mindenképp orvoshoz kell fordulni?


2010. okt. 19. 10:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem szerdai napon volt a műtétem, hétfőn már dolgoztam. Teljesen jól voltam. Az altatás utóhatása volt a rossz kb. 2 napig.
2010. okt. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem epehólyag eltávolításom volt, kevés altatással, mert 2 hónapos volt a lányom. Tehát ezért vissza sem mentem dolgozni 2 hét múlva, de már simán tudtam volna. Műtét után 3-4 napig voltam még felfúvódva, majd a varratszedés (1 hét) után már semmi bajom nem volt. Én megmutatnám orvosnak, szerintem nem normális, hogy 2,5 héttel később ilyen tüneteid legyenek. Inkább menj feleslegesen.
2010. okt. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!