Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 5napja késik a menstruáciom....

5napja késik a menstruáciom. Baj lehet?

Figyelt kérdés

Mindig pontosan megszokott jonni.5napja késik.Nagyon faj a cicim görcsöl neha a hasam es van az a "mindjart"megjon érzés.És sehol semmi.

Tegnap csinaltam egy tesztet negativ lett :/

24/L



2017. nov. 22. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
24 évesen ez miért kérdés? 5 nap késés teljesen normális, de nagy ritkán egy hónap ki is maradhat. Nem gép vagy.
2017. nov. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

ugyanígy vagyok. szintén 5. nap. utánaolvastam, normális, ha ennyit késik. próbálj meg ne stresszelni rajta, mert attól még többet késhet.

szurkolok!

18/L

2017. nov. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
En is olvastam.Viszont ez ma mar nekem a 6dik nap.Kb 10perce irtam egy emailt a nőgyógyászomnak.Nem a neten olvasgatok.Itt is vagy kapsz ertelmes választ vagy nem😃 szoval majd kiderül.:)
2017. nov. 23. 01:01
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy 5 napos késésnél már pozitívnak kéne lennie a tesztnek még délután is, nemhogy reggel. Szerintem nem vagy terhes, teljesen természetes, ha előfordul ennyi késés, ahogyan az első is írta: nem vagyunk gépek!
2017. nov. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Premenstruációs tüneteid vannak,nyilvánvaló,hogy csak késik,néha előfordul.
2017. nov. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!