Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy lehetett ilyen szaga...

Hogy lehetett ilyen szaga odalent?

Figyelt kérdés
Szóval, én egy nő vagyok. A mai napon bementem reggel egy nyilvános wc-be. Előttem egy elég kövér, kb. 30-40-es nő jött ki. Nem használják sokan ezt a mosdót, biztos az ő szaga volt. Mikor elsétált előttem még nem éreztem semmit, de mikor bementem. Jézusom. Olyan szag volt, mintha egy hete rothadó tetem lenne ott, nem izzadság szag, hanem valami eszméletlen gusztustalan, undorító BŰZ. A szemem is bekönnyezett és az öklendezés is rám jött. Mivel nem izzadság szag volt, feltételezem, odalentről jött neki. Ez hogy lehetséges? Hogy lehet, hogy valaki ennyire büdös, ez gomba vagy micsoda ? Ugye nem fertőző? (Bár nem ülök rá sohasem az ülőkére, de néha mindenkivel előfordul, hogy felcsap.)

2017. nov. 24. 14:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Gomba, baci, fertőzés. Vagy nem mosakszik rendesen és igénytelen.
2017. nov. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%

A kövérségnek még ez is a nagy hátránya, hogy az intim helyen, és hátrább igen nehéz karbantartani, tehát rohad minden.

ezt érezted.

2017. nov. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
utolsó azért ez túlzás:D
2017. nov. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
A wc volt büdös nem a nő.
2017. nov. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Pedig igaza lehet, ez tényleg rohadt.:/ Utolsó, gyakran látogatom ezt a mosdót és még soha sem volt büdös. Illetve hogy lehetne rohadás szaga a mosdónak? Soha sem éreztem még ilyet a leg lepukkantam wc-kbe sem.
2017. nov. 29. 16:09
 6/12 anonim ***** válasza:
37%

Attól még lehetett a wc bűze. Ha a nő lett volna büdös, akkor valamennyire már elpárolgott volna a szag.

Lehet hogy valaki aznap szart és nem használt légfrissítőt. De az is lehet h a csatornával vannak bajok.

Szóval ne ítélkezz nőtársaid fölött.

2017. nov. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

Utolsó. Azért a szarszag és a pinaszag teljesen különböző szagok. (Bocsánat hogy így fejeztem ki magam).

Gondolom férfi vagy.

2017. nov. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Nő vagyok. :)
2017. nov. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Én meg pasi vagyok, és van fogalmam a száz kiló feletti altestről.

A szarszag abból eredhet, hogy nem tudja rendesen törölni, vagy már vonalkódos lett az alsója, és visszahúzta.

Hogy a muff száz kiló felett milyen szagú lehet, azt talán nem részletezném.


Aki szeret a málnásban mézescsuprot nyalogatni, az alapból kizárja az óriásokat.


Én szándékosan nem szoktam az ilyen szagokra reagálni, mert elég nagy baj annak, aki ilyen. Jelzem, a pasik sem különbek. sőt...

2017. nov. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
31%
Hát neked aztán k.va sok fogalmad van a dolgokról tényleg. Akkor aki kövér az szarosan meg pisisen hagyja magát? Okos csávó vagy. Gondolom milyen nőid lehetnek ilyen ésszel.
2017. nov. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!