Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 7 nap késés esetén már reális...

7 nap késés esetén már reális eredményt ad a teszt?

Figyelt kérdés

Mármint, bármelyik teszt, az olcsóbbak is?


6 nap késés után megjött ma reggel, de épphogycsak vérezgettem, most meg csak barna. Jó, az első 1-2 nap sokszor ilyen, de tartok tőle, hogy nem fog megindulni rendesen.

Gyógyszert szedtem, hogy elinduljon (vérhigító), de most nem szedhetem, mert le kell váltanom, még nem volt lehetőségem kivizsgáltatni magam, hogy újat írhassanak fel.

Allergia és stressz miatt késett valószínűleg, tegnap kezdtem szedni az allergia gyógyszert, ma reggel kezdett megjönni.

Védekeztünk, így terhesség elvileg kizárt, de azért tartok tőle, mi van, ha mégsem.

Clearblue-val szoktam mindig tesztelni, de az nagyon drága (3000Ft) így hó végén.


Ha egy olcsóbb tesztet veszek és reggel végzem el, bízhatok az eredményben akkor is, ha nem indul meg a vérzésem a szokásos erősséggel?

(mivel nekem ez ugye gyógyszertől függött)


2017. nov. 24. 16:46
 1/4 A kérdező kommentje:
illetve a múlt héten beteg is voltam (láz, megfázás)
2017. nov. 24. 16:58
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen,már ki kell,hogy mutassa.Mikor voltatok utoljára együtt?
2017. nov. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Huh, 2 hete már biztosan van.

(Később ugye nem, mert a múlt héten már elég beteg voltam)

2017. nov. 24. 17:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha eltelt 2 hét azóta,akkor meg pláne kimutatja.
2017. nov. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!