Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jön meg? Normális?

Miért nem jön meg? Normális?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok és kb. 12 éves korom óta menstruálok. Nagyjából rendszeres a ciklusom. Szűz vagyok, szóval terhes nem lehetek.

Késik a menstruációm. Általában 28-30 naposak a ciklusaim. Most vagyok a 39.napnál és még mindig semmi.

Eléggé stresszes az életem, de nekem a stressz előre szokta hozni. Kevesebbet sportolok mint előtte de ez a változás kb. 3 hónap alatt következett be és nem drasztikus. Nem tudok mire gondolni. A fertőzést is kizárnám. Ötletem sincs miért nem jön meg, minden olyan mint eddig volt. Nem változott meg az életem, pattanásaim ugyanúgy kijöttek a 26.nap környékén.

Ha valaki járt már hasonló cipőben írja le neki miért volt ez. Sok helyen olvastam hogy ha 1 vagy 2 hónap kimarad az normális és utána kell csak orvoshoz fordulni. Szerintetek mikor kéne mindenképpen nőgyógyászhoz mennem?



2017. nov. 26. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2 honapig nem jon meg, akkor menj dokihoz, ennyi meg teljesen normalis. Nem vagyunk gepek, elofordul, hogy nem mindig ugyanugy mukodik a szervezetunk. Nem kell egybol rosszra gondolni.
2017. nov. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, kicsit megnyugtatott. Ment a zöld.
2017. nov. 26. 13:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha mostanában beteg voltál és gyógyszert szedtél amiatt is lehet. Legalabbis nekem már volt ilyen. Vagy esetleg ha most vagy az...
2017. nov. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok beteg és nem is voltam mostanában. Viszont nemrég elkezdtem szedni 1 táplálékkiegészítőt, ami a porcokat állítja helyre illetve voltam emiatt röntgenen is de ennyi.
2017. nov. 26. 14:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindeképp menj el dokihoz egy vizsgálatra.
2017. nov. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
+n
2017. nov. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!