Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a véleményetek Sarkadi...

Mi a véleményetek Sarkadi Elláról aki az Intimkelyheket és Mosibetéteket mutatja be YouTube csatornáján?

Figyelt kérdés

2017. nov. 26. 19:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lelkes, hozzáértő, bár néha kicsit nyers, de nekem igy hiteles. Én birom. Rengeteg időt fordit arra, hogy segítsen nekünk, nőknek, ráadásul pusztán hobbiból.
2017. nov. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Követem. Kívàncsi vagyok mi a vélemény ròlam 😂😂😂
2017. nov. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

Teljesen korrekt, segitokesz.


Nyers, de kell is.

A legjobb csoport es csapat ahova a temaval kapcsolatban irni lehet. :)

2017. nov. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Titate válasza:
95%
A legjobb.Imádom.Nagyon profi <3
2017. nov. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
73%
Véleményem szerint büszkének kellene rá lennünk, hogy van egy ilyen hölgy társunk aki minket képvisel és mindent értünk tesz. Saját szabadidejében készíti el nekünk a YouTube-videóit. Arról nem is beszélve, hogy minden kelyhet megmutat, és minden kérdésre válaszol. Oké néha kicsit nyersen fogalmaz de ez nem probléma. Legalább önmagát adja, nem hinném hogy más képes lenne erre vagy, hogy egyáltalán megcsinálná ezt. Természetesen ide értve a Facebook csoport vezetését és a közös rendelések megszervezését, és lebonyolítását és minden egyéb dolgot. Én büszke vagyok rá és imádom, hogy önzetlenül segít. 😘
2017. nov. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Körte_néni válasza:
100%
Szuper videókat készít, rengeteg hasznos információval, és a fb-csoportja is nagyon informatív. Ráadásul jó a hangulat is. :-D
2017. nov. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

(K)Ella a kelyhek szakszakszakértője.

Bírom a stílusát, imádom Nonot és Jaket.

A csoportban a többi adminnal együtt a szívüket-lelküket kiteszik értünk. Lehet néha nyersnek tűnik, de ez az utolsó, ami érdekel. A híresztelésekkel ellentétben NEM árul kelyhet!

Imádom a csoportot. Ha rossz a kedvem, csak oda kell belépni!

Imádat van kelyhes csajok, mindegy ki mit mond! :* <3

2017. nov. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon hasznosak a videói és szakértő a témában, pedig Neki még "saját" kelyhe sincs amit forgalmazna :) Volna mit tanulnia a "konkurenciának" :)
2017. nov. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nagyon Szépen Köszönöm a Válaszokat.

Szerintem Ő egy Belevaló csaj. Csípem a humorát. És nagyszerű,hogy ennyire tudja hogy miről is beszél és nem mond oltári nagy baromságokat mint egyessek. :)

A kutyuskák meg nagyon édesek.

Puszi Nekik 😘

2017. nov. 27. 04:14
 10/10 anonim válasza:
Kedves látogató ! Ebben a posztban Sarkadi Ella saját maga által feltett kérdését, majd az arra adott saját válaszait olvashatták.
2021. ápr. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!