Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Betét, tampon?

Betét, tampon?

Figyelt kérdés

Kinek melyik fajta vált be a legjobban?

Miért?


2017. nov. 27. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Naturella betét,tampon. Ha itthon vagyok csak betét,ha szolgálat van kiegeszitem tamponnal. (Ki tudja hol,milyen körülmények kozt kellene cserélni...)
2017. nov. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én bevallom, sosem próbáltam tampont, de azok alapján, amit hallottam róla, szerintem sok a macera vele. Nem élek olyan életmódot, ahol extra mozgásokat kell végeznem, ahol pl. A tampom hasznos lehet, így a mindennapi életben tökéletesen megfelel a betét. Ráadásul tampont kb. 4 óránként muszáj cserélni, ez a gondolat eleve taszító. Amúgy szárnyast használok, márkát tekintve többfélét, de legjobban a Libresse-t szeretem. :)

20L

2017. nov. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én az always betétet szeretem ,abból a normál plust használom

Tampon pedig: o.b light days,mini és normál.

Esetleg még a naturella eü betétje

2017. nov. 27. 17:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Tampont hasznalok,a legegyszerubb Andi is megfelelő, ha epp nem kapok naturellat,de Aldisat is szoktam venni. Mikor hol vasarolok eppen. Szoktam melle tisztasagit betenni. Ejjelre van, hogy betet, mert elvileg nem jo ugye, ha 8oranal tobbet van bent, sosem volt vele amugy gondom, pedig nem allitottam be orat soha... Betétbol is az aldis, a libresse, a naturella, de az olcso Andi is megfelel,csak ne legyen tul vastag, az idegesit..
2017. nov. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Betétből: Always Ultra Sensitive Super Plus (világos rózsaszín). Nekem ez nagyon bevált, mivel jó puha, nem is érzem hogy ott van (a többi betéttel ellentétben), és nagyon sokat bír. Az utolsó napokban Always Ultra Standard (zöld szárny nélküli).

Tisztaságit nagyon ritkán használok Carefree-t, azt a két cseppes Cotton valamit (nem tudom a nevét). Tamponból o.b. minit szoktam, vagy erősebb napokon Light days-t, ritkán normalt.

2017. nov. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!