Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valami tipp menstruációs...

Valami tipp menstruációs görcs ellen?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok. Általában nem szoktam úgy görcsölni, amikor megjön, de ma már suliba sem tudtam menni, annyira fájt a hasam, ha megmozdultam már jött a görcs, valami iszonyat rossz érzés! Egy nagyon picit enyhült mostanra, de van, hogy enyhül aztán hirtelen nagyon elkezd fájni... Van valami jó módszer arra, hogy enyhítsem vagy elmulasszam ezt az erős fájdalmat, esetleg van saját tapasztalatotok?

Előre is nagyon köszönöm a segítséget :)



2017. nov. 29. 13:31
 1/10 anonim ***** válasza:
8%

én pasi vagyok, tehát nem tudom a pontos nevét annak, ami okozza...de mostanában nagyon sokat foglalkoznak ezzel a rádióban..és nem is mondanak hülyeséget.


ezt egy vérvizsgálattal kimutatható akármi okozza, nem életveszélyes, csak baromira szenvednek a nők.. keress rá a gúglin..hadd ne én töltsem le..

2017. nov. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Egy nospa+1 algopyrin. Vagy néha a nospa is elég. Jobbulást.
2017. nov. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Gyógyszer. Én nem mondok nevet mert mindenkinek más válik be. Pl. nekem a nospa szart sem ér. Csak az advil. És tegyél meleget a hasadra.


Amit az első írt arra meg ne adj mert 14 évesen nem hiszem hogy lenne miómád vagy endometriózisod...

2017. nov. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Én is mindig egy No spat és egy Algoflexet veszek be egyszerre. Akkor kell bevenni, amikor kezd fájni. Akkor nagyon jól hat.
2017. nov. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem tabletta kell , az izomgörcs szükséges de ilyenkor vérből hiányzik a vas és sok más nyomelem . Sok víz méz , nyers gyümölcsök természetes kivonatok Q10 Neurosan segít .
2017. nov. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

A 3-ast mintha szó szerint én írtam volna :D

Csak még annyival kiegészíteném, h én ilyenkor még citromfű teát is iszok melléjük

2017. nov. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6%
Terhesség, 9 hónapig megszabadulsz a görcsöktől.
2017. nov. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsóra ne hallgass. Nekem a cataflam, meleg borogatás vált be. Ha már valamennyire enyhült, picit mozogj, amennyi jólesik. A meleg víz is segít ellazulni.
2017. nov. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Bogus20 ***** válasza:
52%
Magnézium és D vitamin! Nekem az előbbivel van saját tapasztalatom, a D vitamin meg egy ismerősömnek segített.
2017. nov. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Nospa+negyed vagy fel algopyrin.

Nekem total kiakasztja

2018. júl. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!