Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » S. O. S. Mitől lettek "aftasze...

S. O. S. Mitől lettek "aftaszerű" vágások a hüvely bemenetem és a gát között?

Figyelt kérdés

Voltam tegnap orvosnál. Nem vett tőlem most kenetet, de azt mondta hüvelygombám van. Én is erre gyanakodtam, mivel már többször visszajött, de eddig ez a legkellemetlenebb. 2 doboz Canesten kombit kell használnom. Eddig egy kúpot használtam el, illetve naponta többször kenegetem a krémmel. Eegyelőre sajnos még nem nagyon segített. :(

Nagyon viszket és csíp, alig bírok aludni tőle, meg tudnék bolondulni!

Ma reggel meg néztem a tükörben és láttam, hogy a gátam és a hüvelybemenetem között oldalt pár cm-es vágások vannak. Párom szerint olyanok mint az afta.

Privatban küldök képet róla, ha az segít valakinek.

Szerintetek ez a gombának a tünete lehet, vagy valami egészen más? Amíg nem megyek újra orvoshoz, kezeljem valamivel a krémen kívűl? Mennyi idő alatt fognak begyógyulni?

Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!

7 hetes kismama.



2017. nov. 30. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Menj el másik dokihoz.
2017. nov. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Magán nőgyógyászhoz mennék el egyszer, de sajnos arra most nincsen pénz. Ahová most járok, ott a jelenlegi orvosom az egyetlen, aki közvetlenül és normálisan áll a betegekhez.
2017. nov. 30. 18:53
 3/7 Ági83 válasza:
100%
Próbálj másik krémet és kúpot használni! Mert ez a canestentől van. Javaslom a micovag kúpot és mycosolon kenőcsöt hatásosabb is és kíméletesebb is a hüvelyedhez.
2017. dec. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Jézusom! :O Ez azért elég durva! Használtam már canestent akkor csak egy tablettát és krémet és akkor semmi baj nem volt.

Még négy kúp van. Akkor ezt hagyjam abba teljesen?

2017. dec. 1. 14:49
 5/7 A kérdező kommentje:
És köszönöm a segítséget!
2017. dec. 1. 14:49
 6/7 Ági83 válasza:
Nekem is ilyen volt elmentem a dokihoz és ő mondta+ ő ezeket írta fel,de egyébként nem vényköteles a kúp, a kenőcs szerintem igen. Én váltanék nem vesztessz vele semmit szerintem.
2017. dec. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ági83 válasza:
Ja a neten utánuk tudsz nézni. A kúp 10 db- os kimondottan gombaelleni és egyben hüvelyflóra helyreállító is.
2017. dec. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!