Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milligest fogamzásgátló?

Milligest fogamzásgátló?

Figyelt kérdés

Úgytudom hogy alacsony a hormontartalma ezért óvszer is kell mellé? Vagy ugyanúgy véd mint a többi fogamzásgátló? Tapasztalatokat, véleményeket kérnék attól aki már használta!


Köszönöm!:)



2017. dec. 1. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
egyik kollégám ezt szedi. azt nem tudom, hogy használnak-e mellé óvszert, de a fog.gátló pont azért van, hogy ne kelljen, kivéve néhány esetet(AB kúra, hányás-fosás stb).
2017. dec. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dehogy kell mellé óvszer ez butaság amit mondasz. 12 évig szedtem folyamatosan és soha nem volt semmi gond. Múlt hónapban hagytam abba és ugyanúgy megjött ahogy kell. Kiegészítő védekezés akkor kell ha hànysz, antibiotikumot szedsz és gyengül a hatása. Mi értelme lenne gyógyszert szedni ha óvszert használsz? Pont azért szedsz gyógyszert mert nem akarsz óvszert. És mielőtt megkérdezed, nem a 7 napos szünetben sem kell mert akkor is véd.
2017. dec. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Négy hónapja szedem, nekem azért írták fel ezt mert a Jangee-töl fájt a fejem, és azt mondta nekem az orvos hogy akkor mástól is fog, de mondtam neki hogy azért nem egy tablettára akarom alapozni a tapasztalataimat, mert körülöttem több nő ismerősöm is váltott gyógyszert ha az nem vált be neki, és nem az volt hogy akkor nem szednek fogamzásgátlót. Nekem eddig teljesen jól bevált, semmi bajom tőle, és biztos hogy nem kell hozzá óvszert használni, hiszen azért szeded hogy ne kelljen :D szerintem kicsit drágább mint a többi tabletta, de ha jó, akkor megéri az árát
2017. dec. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!! :)
2017. dec. 3. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!