Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barnás véres folyás? Valaki...

Barnás véres folyás? Valaki tapasztalt már ilyet?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek lassan 2 éve, eddig semmi baj nem volt. Múlt honapban 5 napot késett, és a megszokott 8 nap helyett csak 3 napig volt meg, ráadásul egyáltalán nem fájt ami szokatlan volt számomra.November 15-18ig tartott. Túlestem rajta kivsit parázva hogy mi volt ez, de utána minden jól ment igy nem foglalkoztam vele. Ez 1 hétig tartott. 1 hete folsamatosan barnás folyásom volt ami egy idő utan kicsit véressé vált, majd ma reggelre szintiszta vér, 2 hét múlva kellett volna megjönnie.

Nagyon kétségbe vagyok esve, aki tapasztalt ilyet segitsen kérlek. Bocsi, hosszú lett.



2017. dec. 2. 08:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy már nem ideális a hormontartalma a gyógyszernek,keresd fel a dokidat,nehogy ne védjen vagy túl erős legyen.
2017. dec. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nő dokihoz menj el mindenképpen.
2017. dec. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! Ez ugye terhesség nem lehet?? 😞😞😰😰
2017. dec. 2. 08:29
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű,de csinálj egy tesztet.Ártani nem árthat.
2017. dec. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát ha nem valószínű a terhesség, feleslegesen nem tesztelgetek. Köszönöm! Várom még a válaszokat, jöhetnek!!
2017. dec. 2. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!