Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az van h nem rég költöztünk...

Az van h nem rég költöztünk össze a pasimmal és menstruálok ő nincs még itthon én filmet néztem elaludtam és véres lett az ágy is. Mit csinaljak? Annyira szegyenlem.23/l

Figyelt kérdés
2017. dec. 2. 19:45
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Attól függ, mennyire lett olyan. Ha csak kicsit, gyorsan egy kefe és szappan csodákra képes, majd cserélj ágyneműhuzatot.
2017. dec. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azt csinálom de ki sem jön meg már csupa víz:( sokára fog megszáradni
2017. dec. 2. 19:52
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Így van,cserélj ágyneműt,nem katasztrófa,mással is előfordult már.
2017. dec. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ágynemű lehúz, csere, bele a mosásba. Előtte hidegvizes, szappanos vízzel dörzsöld át a foltot.

A matrachuzat, ha esetleg az is olyan lett, szintén hidegvíz + egy kis szappan.

Nedves folt marad, arra azt mondod, hogy leetted/ittad ezért kellett gyors tisztítás, ne hagyjon foltot.

2017. dec. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Takarítsd ki belőle a vért mielőtt még beleszárad, mert utána majdnem lehetetlen lesz, bár a Vanish kihozza. A menstruációs vért sokkal nehezebb kitisztítani, mint a máshonnan folyó vért.Ezen nincs mit szégyellni, életed folyamán még nagyon sokszor össze fogod az ágyneműt, vagy az ágyat kenni magad alatt. Sőt még az is előfordulhat, hogy a rajtad lévő ruhát is.
2017. dec. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Az ágy is olyan . Sokáig aludtam
2017. dec. 2. 19:55
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Takarítsd ki belőle a vért mielőtt még beleszárad, mert utána majdnem lehetetlen lesz, bár a Vanish kihozza. A menstruációs vért sokkal nehezebb kitisztítani, mint a máshonnan folyó vért.Ezen nincs mit szégyellni, életed folyamán még nagyon sokszor össze fogod az ágyneműt, vagy az ágyat kenni magad alatt. Sőt még az is előfordulhat, hogy a rajtad lévő ruhát is.

A pasid előtt pedig nincs mit szégyellned. A havi ciklusod is a testedhez tartozik.

2017. dec. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha az ágy is olyan lett, amennyire tudod tisztitsd ki belőle. Holnap ha találsz nyitva tartó boltot Vanist vegyél. Az a másnapos vérfoltot is kiszedi, tudom, mert én is azzal takarítottam ki, ha baleset történt. A pasidnak meg kerek perec mondd el, hogy mi történt, ne szégyelld! Nálam bizony az is előfordult, hogy a férjem szólt rám, baj van!
2017. dec. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Volt itthon Vanish és azzal kiszedtem belőle de nagyon vizes az ágy:/
2017. dec. 2. 21:01
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi tortent vegul?
2017. dec. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!