Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egyre rövidebb lesz a ciklusom...

Egyre rövidebb lesz a ciklusom. Mitől van ez? Bővebb lent

Figyelt kérdés

15/L vagyok.

Ma megjött megint sokkal korábban mint szokott. Júniusba volt 29 napos a ciklusom, most 23 lett

Előző hónapban 25 nap volt. Előtte 26 aztán 28

Vérvételen voltam nemrég és ott nem volt semmi baj( nem ezzel kapcsolatba mentem)

Most volt egy kicsit stresszesebb hónapom, de nem fogytam nem szedtem fel kilókat, nem volt szexuális aktusom soha. (Nyilvan 15 évesen)

Mitől lehet ez? :/



2017. dec. 3. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még, a szervezetednek hozzá kell szoknia. Ne aggódj később rendszereződik. Illetve mivel ennyire rendszertelen, ha szexuálisan aktív leszel, mindenképp védekezz mivel most nem tudhatod mikor van peteérésed!
2017. dec. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem mondom, hogy feltétlenül bármi bajod van.

Én annyi ideje menstruálok, mint ahány éves te vagy, számtalan orvosi vizsgálaton vettem már részt, szültem is és soha nem voltak napra pontosak a ciklusaim, általában 22 és 25 nap között jön meg. Ritka, ha 28 napra jön meg, de olyan is előfordult már. Nálad meg még pláne ilyen fiatalon belefér kisebb-nagyobb csúszás. Lehet neked sem lesz napra pontos ciklusod. Ha 20 napnál hosszabb a ciklusod és 30 napnál rövidebb és átlagosan max. 2-3 nap eltérés van, akkor szerintem az ég világon semmi bajod nincs, csak még vagy fiatal vagy és még odább lesz, hogy rendesen beáll, vagy ilyen típus vagy.

2017. dec. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, elírtam, tehát ha 20 napnál rövidebb és 30 napnál hosszabb ciklusod lesz, akkor jelenthet ez gondot.
2017. dec. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek ment a zöld kéz 😄
2017. dec. 3. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!