Rövidebb lett a ciklusom. Attól még lehet peteérésem?

Figyelt kérdés

27-28 napról 25-re csökkent. ez már a második hónap. ovu után 14nappal jön meg elvileg a vérzés. akkor nekem már 11.napon ovum van vagy nincs is? pedig még 16-17.napon is érzem, hogy feszül a petefészkem gondolván, hogy ez a peteérés jele...

szoptatok, igaz, már keveset.


2015. febr. 10. 14:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia nekem is kb. 11. napon van mindig peteérésem nekem 26 28 naposak a ciklusaim. Nem egyforma. De szerintem ne aggódj helyre fog állni. Egyébként meg akkor menj orvoshoz ha 21 napnál rövidebb. De mivel még szoptatol is. Hát lehet ez is közrejátszik.
2015. febr. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
az ovulacio az erett petesejt kilokodese a ciklus kb 14.-ik napjan, es igen, ezutan kb 14 nappal jon a verzes, ami pedig a mehnyalkaharty levalasa verses kisereteben, mivel a petesejt megtermekenyites hijan nem agyazodott be. Gondolom ha menstrualsz, akkor erett petesejted is van.
2015. márc. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!