Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit lehet tenni a menstruacio...

Mit lehet tenni a menstruacio előtti hasmenés ellen?

Figyelt kérdés

2017. dec. 3. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmit.Nekem akkor szokott lenni,ha már megjött.


"A menzesz alatt a prosztaglandinok nagyobb mennyiségben termelődnek a méhben, hatásukat kifejtve összehúzódásra késztetik a méh simaizomzatát, és nagy valószínűséggel a széklet továbbításáért felelős simaizmokat is a belekben. A prosztaglandinok által előidézett görcsök leginkább a menstruáció első három napjában gyakoriak."


"Előfordulhat az is, hogy a menstruációt megelőző héten lép fel hasmenés egyéb tünetekkel együtt - például az emlők érzékenysége vagy a változékony hangulat -, ez a tünetcsoport ismertebb nevén a premenstruációs szindróma, vagyis PMS."

2017. dec. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem kell menned sehova, semmit.Legalább megszabadulsz a felesleges hormonoktól és egyéb nem kívánatos dolgoktól, amik csak terhelnék a szervezeted.Görcsoldót vegyél be, ha fáj is közben a hasad.Ha viszont menni kell, akkor sajnos muszáj valamit csinálni, ilyenkor nekem pl jó a no spa+széntabletta kombó, vagy a smecta.

A legrosszabb az egészben az, hogy néha teljesen váratlanul, hirtelen jön , mikor már azt hinném, nem lesz baj, semmi előjel, se hasfájás, semmi, aztán egyszer csak rohanni kell...A baj, hogy megelőzni nehéz.

2017. dec. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Szia. Én ilyesmit nem tapasztaltam még, de van egy termék amit a görcsök miatt használok. Valószínűleg ezt a tünetet is kiiktatja.

Itt találod: [link]


Ha érdekesnek találod írj privátban és tudok neked rendelni vagy megmutatom hogy rendelheted.

2017. dec. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Probiotikumot szedjél egy héttel a menstruáció előtt! A Ligetszépe olaj valóban jó az erős görcsök ellen, ezt én is javasolom neked. Van többféle Ligetszépe olaj. Gazdaságos az üveges kiszerelés.
2017. dec. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!