Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha valakit nagyon zavar, hogy...

Erka Katalin kérdése:

Ha valakit nagyon zavar, hogy túl nagyok a kisajkai, akkor azt meg lehet műteni?

Figyelt kérdés
Óvodás korom óta szertornázom. És kb egy éve zavar, hogy a dressz alatt látszik olyan, aminek szerintem nem kellene. Van erre megoldás Magyarországon?
2017. dec. 5. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

Ez csak az első három oldal amit kidobott a google.

2017. dec. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat nőnek ilyen. Nekem is. De arra készülj fel, hogy ha megműtenek, semmi sem lesz olyan, mint előtte.
2017. dec. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sok*
2017. dec. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mit értesz ez alatt?
2017. dec. 5. 14:12
 5/7 anonim ***** válasza:

De panaszt is okoz (dörzsölődik pl?), vagy csak nem tartod esztétikusnak? Egyébként van kisajakplasztika, de azért nem hiszem, hogy olyan jót tesz neki, ha megnyirbálják. Pláne, ha esetleg hegesen gyógyul.

Nekem is baromi nagyok, fürdőruhában szerintem látszik is, hogy nem csak egy vágat van ott, de már megtanultam vele élni.

2017. dec. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó rész a Harry Potter és a Halál ereklyéi II.
2022. júl. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocsi rossz helyre írtam
2022. júl. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!