Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon nagyok a melleim és ez...

Nagyon nagyok a melleim és ez zavar. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok és túl nagyok a melleim.Túlsúlyos is vagyok,magasságom 166cm és súlyom 70 kg.Tudom,hogy fogynom kell,már el is terveztem,hogy nyáron konditerembe fogok járni.Melltartóméretem 85B és 90C között ingadozik.Szerintetek,ha lefogynák vagy 10-12 kilót a melleimmel lenne valami változás?Milyen melltartót vehetnék ami optikailag kisebbé varázsolná a melleimet?Milyen blúzokat hordjak?Nagyon fontos lenne a változás mert a fiúk cikiznek a méreteim miatt.

Előre is köszi!


2009. ápr. 7. 14:13
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
És elfelejtettem azt kérdezni,hogy mit tegyek,hogy már ne nőjenek?Ha majdnem mindég melltartót hordok az segít?(Ja és top függő vagyok,éjjel sem tudok nélküle lenni mert nagyon érzékenyek a mellbimbóim.)
2009. ápr. 7. 14:18
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha fogysz,a melled is fog kissebbedni,de nem sokat.

Valószínü családi örökség.Nem??

mert akkor nem tudsz sok mindent tenni.Esetlegha felnött leszel operáltatni.

Semmi képpen ne vegyél pus up os meltartót.Egyszerü mervítöset,betét nélkül.

Szük pólókat blúzokat ne vegyél fel.

Anyud biztosan tudna neked segíteni.Kérj töle tanácsot.

2009. ápr. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az ellen nem tudsz tenni,hogy nöljenek.már valószínü,hogy nem sokat fognak,ha fognak.Kb.16 éves korodig.Minden horonok kérde´se.Megint csak írom,hogy beszélj anyukáddal.
2009. ápr. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a push up, félkosaras melltartó (ami nem fedi be az egész melledet, csak alulról támasztja) nem feltétlenül rossz, mert ha megemeli a melleket, azok - megfelelő fazon esetén! - kisebbnek, formásabbnak látszanak. Nekem is nagy a mellem, de én kifejezetten rühellem a háromszög alakú, egész mellet befedő, nem push-up, merevítő nélküli, szerintem "nagymamás" melltartókat
2009. ápr. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia teljesen átérzem aproblémádat, én hatodikos korom óta nem voltam melltartó nélkül az utcán.

Nekem 14 éves koromra szinte elérte a végső méretét, remélem, neked sem lesz már nagyobb.

Vannak optikailag kisebbítő melltartók, Felina, Triumph meg ilyenek, csak sajnos drágák. Fontos az is, hogy tesi órára vegyél egy jó széles pántú, jól tartó sportmelltartót, akkor nem ugrálnak annyira.

Igazából pont abban a korban vagytok, hogy a fiúk cikizése nemsokára átcsap csodálatba :) Ezt próbáld meg elengedni a füled mellett.

Mélyen dekoltált ruhákat ne hordj, az nem szép. Kicsit hosszabb, öv alá érő (persze nem térdig), tunikaszerú karcsúsított felsőkben biztosan nagyon csini lennél. Kb ilyen alkat voltam én is, csak kicsit magasabb, ezért merem kijelenteni.

Egy a lényeg: ne hordd azokat a gagyi kínai felsőket, amikből kilóg a hájacskád, és jó passzentos. Az nagyon csúnya tud lenni egy teltebb lányon.

Remélem, tudtam segíteni, ha van még valami, amiben tudnék, akkor szólj! :)


Ja még valami eszembe jutott: én is fogytam sokat, igaz én 18 évesen, és sajnos összement a kosárméret, de a szövete is fellazult a mellemnek, lógósabb lett, mintha már szültem volna. Szóval cicire azért ne gyúrj.

2009. ápr. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ja és a fogyással vigyázz, mert lóghatnak tőle a melleid.

Konditeremben fekvenyomást ne végezz, csak tárogatást és áthúzást. Remélem, lesz ott lehetőleg női edző, aki segít, mert ezek fontos dolgok!

Létezik "minimizer" melltartó, nekem volt is, de számomra a push up jobban bevált, "összefogja", formássá teszi a mellet, ami nem mellékesen optikailag karcsúsít is!

85 B, 90C az nem vészes, nekem 80D van. (Ugye a szám az csak a mell alatti méret.)

Régen engem is zavart, nekem is beszóltak, de most már kifejezetten szeretek - a magam örömére - dögösen öltözködni. Ne keseredj el a beszólások miatt, ne húzd össze magad, ha tudsz, vágj csak vissza! Ha kismellű lennél, akkor meg hidd el, az lenne a baj. Egyes bunkó fiúk/férfiak úgyis mindig találnak okot, hogy a nőket megítéljék, beszóljanak nekik. Le kell őket ugatni, ha nem tudod, akkor meg figyelmen kívül hagyni őket. Ne hagyd, hoyg megkeserítsék akár csak egy órádat is az ilyen bunkók. Húzd ki magad, egészségesen fogadd el, és ne szégyeld a tested!!!

2009. ápr. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
14.24-es voltam (a 14.30-as)
2009. ápr. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
91%

35 éves nő vagyok és hasonló helyzetben voltam kislányként mint te. Tenni a növekedés ellen nem tudsz. Ha fogysz, onnan is fogysz, még az alakja is szebb lesz, csak vigyázz, torna-torna-torna, és nem csak éhezés, mert akkor lógni fog ám.

Melltartó: merevítős, a pántja lehetőleg széles, mert a kis keskeny pánt ezt nem tartja meg. Blúz: elől fodros, nagymintás, nagykockás nem célszerű. A "V" nyakú felsőkkel tudod egy kicsit a gömbölyűséget ellensúlyozni. Túl szűket ne vegyél, de túl bővet sem, mert abban meg olyan leszel, mint akire zsákot húztak.

Fiúk: persze hogy cikiznek. Ebben a korban máson sem jár az eszük, mint a ciciken, hogy mást ne írjak. Még lány is van (lesz) aki cikiz, és a fiúkat uszigatja. Hogy miért? Mert a lelke mélyén irigy kutya, valószínű, hogy lapos és zavarja.

Később megbarátkozol a testalkatoddal. A súlyodra vigyázz.

Fogyás: ne tervezd, vágj bele azonnal. Képzeld el, hogy nyáron már 6-7 kilóval könnyebb leszel.

Sok sikert.

2009. ápr. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Megint 14.24 és 30 vagyok, szerintem egész nyugodtan vegyél kivágott felsőt. Hidd el, sokkal jobban fog állni (és karcsúsítani) egy jó emelős-összefogós melltartó egy ha nem is teljesen passzentos, de az alakodat követő, nem bő felsővel, mint egy bő póló lenyomó-szétterítő =(háromszöh alakú melltartóval). Egy állnál végződő, bő, lezser pólóban az is kövérnek látszik, aki nem az, higgy nekem!!!!!!!
2009. ápr. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De még csak 14! Egy korabeli lány ne tegye ki a cicijét, mindegy, hogy duci-e vagy sovány.
2009. ápr. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!