Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 72 órás tabletta után normális...

72 órás tabletta után normális ha barna ill. vérszerű folyásom van? ( De elég enyhén)

Figyelt kérdés

Mikor bevettem a 72 órás tablettát még az utolsó menstruációs napom volt és azóta nem akar elmúlni kb. 10 napja.... Hogy oldjam meg doki nélkül??? Lesz vmi a bajom vagy van?? Vagy ez csak mellékhatás???

Előre is köszi...


2010. júl. 22. 11:57
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Jham bocsi és alhasi fájdalom... minta a menstruációs görcs.... esténként... ÁÁÁ Help me
2010. júl. 22. 12:01
 2/15 anonim ***** válasza:

tudod egyáltalán, hogyan működik ez a tabletta? elolvastad mielőtt bevetted?


gratulálok...

2010. júl. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

minek vetted be ha menstruáltál??

hül.ye vagy???

menjél el nőgyógyászhoz még ma!

2010. júl. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%
Kérdezd a dokidat! Amugy nekem is ilyen volt a folyásom, csak nekem nem folyamatosan, mondjuk nem is akkor vettem be amikor megvolt.
2010. júl. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Öhm, ments. utolsó napján? Akkor minkor történt az a bizonyos dolog? Jó nem akarom tudni -.-"


Szóval, szerintem mindenképp menj el dokihoz, mert lehet szövődménye is. Viszont, ahogy tanultam ez teljesen normális (alhasi görcs fájdalom, hányás) mivel a tablettával egy nagy adag hormont viszel be a szervezetedbe.

Ez benne van a pakliban - de még mindig jobb mint az abortusz:S

Doki azért sem ártana, mert a 72 órás tabi nem mindig használ - sokmindentől függ a hatása.

2010. júl. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Persze elolvastam a tájékoztatót többször is de ilyet nem találtam.... Már nagyon félek.... Annyira megvoltam ilyedve nem tudtam mit tegyek... De azért köszi.......
2010. júl. 22. 12:12
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó voltam:


Megyjegyzem a tájékoztatón mindennek rajta kell h. legyen...

2010. júl. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg vagy ijedve akk mindenképp menj dokihoz nem harap - viszont neked komoly gondod is lehet. Tedd mérlegre:meddőség vs. orvos.


Megint az utolsó voltam.

2010. júl. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
köszi a biztatást!!! NNEEEEEEEEEE
2010. júl. 22. 12:20
 10/15 anonim ***** válasza:

Ki írta fel a menzeszed alatt a 72 órás tablettát?! Vagy nem is orvostól volt a recept? Gyanús, hogy ennyire nem akarsz orvoshoz menni...

Nagyon veszélyes dolog ez, mindenképpen menj nőgyógyászhoz!

2010. júl. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!