Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek erre felírt...

Szerintetek erre felírt fogamzásgátló mellett is nőhet a ciszta?

Figyelt kérdés
úgy értem, cisztára kaptam fogazásgátlót, és nagyon sokszor fáj a hasam. lehetséges, hogy még növekszik? tapasztalatok?
2010. jún. 2. 08:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ezzel kapcsolatban tapasztalatom, de ha fáj, egyébként is vissza kell menni egy cisztával az orvoshoz. Szóval tedd ezt!
2010. jún. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem is a cisztára adott a nődoki fogamzásgátlót. Nem szabadna fájnia. Növekedni nem növekedhet a ciszta, mert a gyógyszer leállította a petefészek működését. Pont ez a cél a gyógyszerrel, hogy leállítsa a növekedést és ne növekedjen tovább.

Szúrkáló érzést kétszer tapasztaltam ezalatt a majdnem 1 év alatt. Mindkét esetben petefészek gyulladásom volt.

Szerintem jobb, ha elmégy a nődokidhoz!

2010. jún. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszodat. és neked mikor múlt el? a fogamzásgátlótól?
2010. jún. 3. 14:18
 4/7 anonim ***** válasza:
A petefészek gyulladás miatti hasfájásra gondolsz? Az magától sajna nem múlik el, a fogamzásgátló sem segít rajta. Antibiotikumot kellett szednem 5 napig. Utána viszont vitaminkúra, mert nagyon megterheli a szervezetet.
2010. jún. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem, a cisztádra gondoltam
2010. jún. 6. 20:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem múlt még el, sajnos ez nem megy egyik napról a másikra...:S
2010. jún. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
voltam orvosnál, és tabi mellett nottek :(
2010. jún. 8. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!