Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt valaki hasonló helyzetben...

Volt valaki hasonló helyzetben? Mi lett a vége? Nagyon félek.

Figyelt kérdés

Teljes elkeseredettségemben írok már.

A helyzetem a következő : 5! Éve kezdődött nálam ez az egész, hogy viszkető érzést kezdtem érezni odalent meg folyásom volt. Elmentem nőgyógyászhoz, ott azt mondták semmi komoly a hüvelyflórám van felborulva, irtak kúpot stbt amit kell. Csináltam a kezelést és semmi változás...orvostól orvosig jártam 4 éven keresztül, még magán alapon is elmentem de semmi... A világ összes kúpját, kenőcsét használtam már szerintem. Aztán terhes lettem, levették a rákszűrést és p3as lett a citologiám, gyulladást mutatott ki meg súlyos diszpláziát... csináltak HPV tipizálást is és es 8! fajtáját találták nálam, 4 alacsony és 4 magaskockázatút... De mivel várandós voltam sajnos nem tudtak velem mit kezdeni, azt mondták majd szülés után csinálnak egy konizációt. Megszültem császármetzéssel a fiamat, ennek már 1 éve, de konizációt még mindig nem csináltak mert a szülés utáni rákszűrésem p2es lett de gyulladást ugyanugy mutatott ki, de azt mondta a doki hogy nemkell igy konizáció... Sajnos arra is gondoltam, hogy esetleg rosszul vették le a rákszűrésem mert a panaszaim azóta se javultak... Sőt.... 5 éve minden egyes nap tisztasági betétet kell használnom, a folyásom már mustársárga színű, viszketek, fáj minden bajom van... Mostanában a hasam is fáj alul...

Holnap megint megyek magán dokihoz, de érdekelne, hogy volt e valaki ilyen helyzetben és mi lett a vége?


2017. dec. 6. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Candidád nincsen?
2017. dec. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincs.... :(
2017. dec. 6. 22:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Szájon át szedhető gyógyszert nem kaptál? Antibiotikumot.

Szerintem gyulladásban van a méhed és a hüvelyed.

Sajnálom, nagyon rossz lehet.

Az se jó hogy mindenféle kúpot felírtak. Nekem mondta anno a nőgyógyász hogy nem szabad mert teljesen tönkretesz ott lent mindent.

2017. dec. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De szedtem már rá antibiotikumot is... Tényleg mindent próbáltam már... Annyira félek hogy méhnyakrákom lesz egyszer emiatt...
2017. dec. 7. 12:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Keress màsik orvost.Én is úgy jàrtam hogy a magàndokim,gyulladàssal kezelgeett,mikor pecsételö vérzéssel mentem hozzà.Aztàn gondoltam és elmentem màsik orvoshoz,aki eü kaparàsra küldött.Ott derült ki hogy a kis gyulladàs az méhtestràk!.A bö folyàs mind a kettönek tünete lehet.Persze ez nem üt jelenti hogy baj van,de jó lenne kizàrni mielöbb.
2017. dec. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!