Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rendszeresen van a vizeletembe...

Mankuska kérdése:

Rendszeresen van a vizeletemben 6-8-10 vvt. Egyszer kivizsgáltak kb 2 éve, de semmit nem találtak. Volt tenyésztés, Uh, de minden negatív. Most egy hónapja volt újra labor vizsgálat és megint van 6-7 db. Volt valakinek hasonló? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés
2017. dec. 2. 10:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem volt, amikor visszatérő hólyaghurutom volt, fájt is, alig éltem és mikor fellángolt a baj,csomó vért pisiltem és majd megőrültem a fájdalomtól. Semmit nem találtak a vizeletemben,csak hemoglobint. Nagysokára magától múlt el,de 8 évvel később endometriózist diagnosztizáltak nálam. A hólyagon is volt. Viszont a vérvizelés furcsamód nem menzesz idején volt. Vesédet nézték?
2017. dec. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!