Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Januárban vérvételre kell...

Januárban vérvételre kell mennem? Lent 19/L

Figyelt kérdés
Januarban vervetelre kell mennem. Nagyon nagyon felek. Mar ha csak ragondolok is, rosszul leszek es nagyon ideges. Regebben vedoltasnal is ugyan igy voltam. Még sose vettek tolem vert. Mit csinaljak, hogy lenyugodjak? Egyszeruen nem tudok. Foleg, ha odakerul a sor

2017. dec. 7. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsan túlleszel rajta, az egészségedre gondolj. Fogorvoshoz is utálnak menni az emberek, de oda is kell.
2017. dec. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egy éve voltam először és ugyanígy voltam előtte mint te. Mielőtt bementem még hisztiztem is. De amikor kijöttem így magamban "Ennyi? Emiatt nem aludtam napokig?!" Ne izgulj miatta, közben meg gondolj valami szép dologra (ne nézz oda szerintem:D) és pikk-pakk meg is lesz:)
2017. dec. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg, hogy mikor lesz és hol, kiveszek 1 nap szabit, és elmegyek veled.
2017. dec. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mitől félsz? A szúrástól? Nem vészes, egyátalán. Alig érzel valamit, nem muszáj nézned sem. Amúgy nem értem miért nem lehet hamarabb. Szegény ember stresszelje magát rajta feleslegesen, én egyik nap elmentem az orvoshoz, másik nap reggel már meg is szabadultam némi vértől. Izgulni sem volt időm, bár én nem félek a vérvételtől. Nézd a jó oldalát, kiderül beteg vagy-e. Én a vércsoportom akartam tudni már évek óta, a többi mellé ehhez is vettek vért. Örültem, mint majom a farkának, mikor végre megtudhattam a vércsoportom.
2017. dec. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen a fajdalomtol felek, de nagyon
2017. dec. 7. 16:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Jó hírem van, a vérvétel nem fáj.
2017. dec. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A vérvétel nem fáj. Nem érzel semmit. Ne aggódj. Vénából veszik a vért nem a bőrből. Meg szerintem a védőoltás se rossz. Mikor lesz a vérvételed pontosabban?
2017. dec. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Januar 22.
2017. dec. 8. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!