Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Anyukamnak pár napja baja van...

Anyukamnak pár napja baja van az orraval, ha lehet ezt igy mondani. Azt mondja be van dugulva olyan mintha egy rizsszem maradt volna fent az orraban. Azt mondta mar faj tole a feje. Szoval mi lehet a baj? Tippek?

Figyelt kérdés
Se kifujni se felszivni nem tudja, vagy csak nem probalja eleg keményen. Fontos, nem reg koltoztunk el, es itt nem nagyln beszeljuk a nyelvet, hogy ha valami durvabb korhazas dolog lenne

#fejfájás #orrdugulás #Orr problemak
2017. dec. 9. 08:53
 1/8 A kérdező kommentje:
Tudom hulyeseg ilyen korhazas cuccal jonni rogton, de en egy kicsit paranoias vagyok , ezert irtam ki :D
2017. dec. 9. 08:55
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát pedig alap, hogy nem mész ugy ismeretlen országba, hogy legalább angolul nincs használható tudásod.
2017. dec. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem nyaralas ez költözés. Angol tudasommal meg elvagyok boltokban , suliban meg ha fizetni kell a lakbert az is oke :D. De ilyen orvosi dolgokat elmondani nem tudok peldul orrdugulas vagy fejfajas.
2017. dec. 9. 19:30
 4/8 A kérdező kommentje:
Ma mar vérzett neki az orra, valakinrk tipp,hogy mi lehet?
2017. dec. 10. 22:40
 5/8 A kérdező kommentje:
Lehet ez orrpolip?
2017. dec. 10. 22:49
 6/8 A kérdező kommentje:
Oke nem nagyon, csak ha a zsepit odarakta az orrahoz, akkor lattuk ,hogy verzik. Nem folyt belole rendesen, de meg nem is csopogott.
2017. dec. 11. 02:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs mi lehet, de az biztos hogy nem normalis dolog. Nem tudom melyik orszagban eltek, de ha nem beszelitek a nyelvet akkor nem igazan tudom elkepzelni hogy boldogultok a mindennapi eletben (en is kulfoldon elek). Viszont angolul csak el tudtok mondani legalabb annyit, hogy valami van az orraban, es verzik, nezzek meg....
2017. dec. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A mindennapi eletben elvagyunk, de ha valami orvosi cucc9t mondana a doki , valszeg nem értenem. Egyebkent mar jobban van ,de koszi hogy irtal
2017. dec. 13. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!