Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hatalmas "pattanások" a fenéken?

Hatalmas "pattanások" a fenéken?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Évek óta küzdök pattanásokkal a fenekemen,13 éves lehettem,mikor kezdődött,de a testem többi részén nem igazán vagyok pattanásos. (nyilván,tini vagyok,vannak pattanásaim,de határozottan nem vészes)

A fenekemen lévő pattanások/kiütések az elején pirosak és fájdalmasak,majd miután pár nap múlva elmúlik a fájdalom és elkezdenek gyógyulni,sötétlila,bemélyedéses hegek lesznek,amik nagyon lassan tűnnek el,szinte fél év,már ha egyáltalán eltűnik.

Kezd aggasztani a dolog,nem csak esztétikailag zavaró,hanem félek,valami belső dolgot jelez.

Valaki tapasztalt már hasonlót? És ha igen,mitől volt ilyesmi neki?

17/L



2017. dec. 10. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el borgyogyaszhoz, ha o nem tud segiteni, akkor jon a nogyogyasz...sajnos nem eri meg otthon megprobalni kikezelni magad vagy orvosi segitseg nelkul probalkozni mert tobb kart tehetsz magadban es neki ez a munkaja, hamarabb fog megoldast talalni
2017. dec. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Orvos bizony.
2017. dec. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ugyan ezzel küzdöm 18L de állitólag nem jó fehérneműt használunk, nekem tényleg sehol máshol nem volt pattim csak a fenekemen nagy piros pattanasok es ha hozzaertel az iszonyatosan fajdalmas volt es szinten nekemis hegel maradnak :(
2018. febr. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!