Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van az hogy a homlokomon...

Miért van az hogy a homlokomon folyamatosan hatalmas pattanások jönnek ki? kinyomom őket és újra lessz benne trutyi. Nem hordok sapkát nem eszek zsírosat (csipsz, mogyoró) semmi ilyet. Kenem folyamatosan szalicides alkohollal de nem segít :/

Figyelt kérdés
2014. jan. 3. 08:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Van frufrud?
2014. jan. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szaliciles alkohol? Nem jó, az alkohol vízelvonó, zsírtalanító hatású, a faggyúmirigyet arra kézteti, hogy minél több váladékot termeljen, ezért újra megtelik a komedó!!! Szabálytalan nyomkodás, sőt nem megfelelő kozmetikumok használata is elősegíti a pattanások kialakulását. Kozmetikushoz menj, szépen kitisztítja (de csak olyanhoz menj, aki megbízható, sok tapasztalata van), ő tesz rá pakolást is, elmondja mit használj nap, mint nap.
2014. jan. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!! folyamatosan kentem rá a szaliciles alkoholt és az utóbbi napokban gondolkodtam rajta hogy attól lehet mivel ugye csak a homlokomra kentem a pattanásokra :) szóval köszönöm.. most inkább ilyen tini tonikot használok vagy azt sem... inkább hagyom aztán majd ha fehér lessz kinyomkodom..mert kitudom rendesen azzal nincs gond :D bekentem másnap csunya lett aztán mintha elmult volna... és újra újra nagy pattanások... hordtam téli sapkát gondolkodtram rajt hogy az is baj lehet,zselézem a hajam a zselézést is abbahagytam de ugyanúgy kb 1hónapja mióta azzal a szarral kenem :D szóval köszönöm a segítséget remélem hasznos lessz
2014. jan. 4. 18:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok. Ha dermafil pasztát tudsz venni valamelyik drogériában, akkor azzal is tudod kenegetni a homlokod, de azt le kell törölni egy idő után, de hatásos a pattanásokra. Bőrradírozz minden héten egyszer, az is sokat segít, mert az elhalt hámsejteket segít eltávolítani a bőrről, a komedóból könnyebben kijön a faggyú, kevesebb mitiszered lesz! Alkoholmentes tonikot is kipróbálhatod, mert az is hasznos lehet a bőrödre.
2014. jan. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom :) tegnap bevolt meg nagyon durranva a homlokom aztan ugye este elmentem varosba es nem kentem be hanem csak a tonikkal.. Aztan reggelre sokkal szebb lett meg nem volt full voros.. Ugy hogy meg nyugodtam azert :)
2014. jan. 5. 17:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Nah, ennek örülök!!! :)
2014. jan. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!