Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázásra fokhagyma?

Felfázásra fokhagyma?

Figyelt kérdés
Egyhén csap a pisi, 1-2 napig, aztán elmúlik majd visszatér. Tőzeáfonyát szedem nagy dózisba, de nem akar elmúlni. Antibiotikumot még nem szeretnék rá szedni, mert az utóbbi időben szedtem többször is és nem túl jótékony a hatása. Gondoltam ennék magába egy kis fokhagymát? Hatásos lehet? Miként lehet megenni egybe?
2017. dec. 11. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hallottam még erről. Ha mindenképp meg akarod enni, akkor csak simán összerágod, de készülj fel, hogy erős lesz.
2017. dec. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A fokhagymáról még nem hallottam,hogy jó lenne rá, de nagyanyáink pl a petrezselyemfőzetre esküdtek. Én csalánteázni szoktam, meg Rowatinexet bevenni. Ez utóbbi sokat segít. Amúgy ha mindig visszajön,a helyedben elmennék nőgyógyászhoz,lehet,hogy hüvely felöl fertőződsz.
2017. dec. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Törd össze a fokhagymát, vagy vágd össze kis darabokra. Tedd bele egy evőkanálba, és önts rá mézet. Ha így nyeled le, nem fogod érezni az ízét, és a szád sem lesz fokhagymaszagú. :)
2017. dec. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most fordult elő másodjára, azelött sosem volt semmi bajom. Azért gondoltam a fokhagymára, mert annak nagy antibiotikum hatást tulajdonítanak, gondoltam ez enyhe felfázásra jó lehet, mert ha sokat iszok, akkor egyáltalán nem fáj a pisilés, de ha fáj sem olyan durva, mint legutóbb volt, mikor antibiotikum kellett rá
2017. dec. 11. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!