Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Piros pöttyök a nemiszerv...

Piros pöttyök a nemiszerv környékén? Kép lent!

Figyelt kérdés

Több apró kis piros pöttyöt találtam nem közvetlenül a nemiszervemen, hanem inkább a combom belsején,közel a nemiszervhez. Nem hólyagok, de kidudorodnak. Mi lehet ez?


[link]



2017. dec. 11. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet irritáció, pattanás, kelés. Fáj-e? Viszket-e? Ég-e?
2017. dec. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Semmi ilyesmi. Nem viszket, nem fáj, nem ég. Nem tudom mi lehet
2017. dec. 11. 21:16
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szemölcs nem lehet?
2017. dec. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem, azok már régóta ott vannak, csak eddig nem vetted észre. Ilyen szemölcs-féleségek nem egyik napról a másikra alakulnak ki. Nézesd meg a bőrgyógyásszal! :)
2017. dec. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De akkor nem fertőző, igaz?
2017. dec. 11. 23:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? Mert ha még fiatal, akkor akár valami ki is üthetett, a fiatalok bőre még érzékenyebb, illetve a serdülőkorban maguktól is képesek kijönni pattanások stb. Ellenben ha régóta ott vannak, akkor tényleg inkább szemölcs vagy hasonló lesz. Ha nem viszket, csíp, ég vagy fáj, akkor nem valószínű, hogy gondot okozna.
2017. dec. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez futószemölcs és fertőző.
2017. dec. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!