Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 14 éves vagyok, de már...

14 éves vagyok, de már mindenhol szőrös vagyok (láb, kéz, nemiszerv környékén, már a bajúszom is kezd nőni).Miért nem nő a hónaljszőröm?

Figyelt kérdés
2009. jan. 18. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy ha ritkásabb a szőröd, akkor amúgy is később, és kevesebb fog nőni. akárhogy is, szerencsés vagy...
2009. jan. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs veled. Szerencsés vagy. Ennyi. Egyébként már a fiúknál is ciki, ha valakinek szőrös a hónalja. Addig örülj, amíg nem kell vele foglalkoznod.
2009. jan. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
84%
Húúúú, én 22 éves vagyok, és nagyon örülnék neki ha nem nőne szőr a hónaljamon! Szerintem Te is örülj neki. Emlékszem kiskoromban rossz volt hogy masnak mar van vmi kis arcszörzete, nekem meg nincs még (szöke vagyok), erre mostmar ugy unom naponta borotválgatni, inkabb cikiztek volna érte kissrác koromban, csak most ne lenne :D !
2009. jan. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!