Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Háritás lenne a hormonokra...

Háritás lenne a hormonokra fogni, hogy ilyenkor máshogy viselkedem?

Figyelt kérdés
Amikor nincs meg a bajom, akkor teljesen normális vagyok, ritka ha valami ki tud akasztani, sokkal könnyebben veszem az akadályokat, és a kisugárzásom pozitiv a környezetem felé. Amikor megvan, akkor viszont mindennek, amit felsoroltam az ellenkezöjét tapasztalom. Szerintem biztos köze van a hormonokhoz, mert mindig megpróbálom elöhozni a normális énemet, de sikertelenül!! Mindig, de mindig, sikerül valami gubancot csinálnom, valahogy teljesen akaratomon kivül, de megbántok valakit, mert a helyzeteket sem tudom sokszor helyesen megitélni. A szavaimat ugyan megválogatom, direkt figyelek, hogy normális legyek és valahogy mégism. A kisugárzásomban èrezni a feszültséget, szerintem ezt érzik mások is és máshogy jön le a mondanivaló is ennek hatására. Azt mondhatom, nagyon sok dolgot kipróbáltam, hogy segitsek magamon, de ha tudtok tippeket, akkor azt szivesen venném!
2017. dec. 12. 07:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, a hormonoktól van, de azért tényleg próbálj uralkodni magadon, még akkor is, ha nehéz. Tudom, én is ilyen vagyok. Én már akkor "elviselhetetlen" vagyok, ha pár nappal előtte vagyok. Amikor megjön, elkábítom maam fájdalomcsillapítóval és visszavonulok, hogy véletlenül se bántsak meg senkit. De persze, így is előfordul, hogy nem tudom magamban tartani a feszültséget. Az a lényeg, hogy mindig kérj bocsánatot, és csinálj valami olyat, ami megnyugtat.
2017. dec. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!