Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 52 éves vagyok, a menstruációm...

52 éves vagyok, a menstruációm 6 hónapja nem jött meg, erre most 9 napja ismét meg van. Ez természetes, vagy el kellene menni orvoshoz?

Figyelt kérdés

2017. dec. 13. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a változó kor velejárója. Ez normális. Én 54 vagyok de még mindig meg szokott jönni. :/
2017. dec. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat, hogy hol van vérzés, hol nincs, de megnyugtató választ csak orvos tud mondani.
2017. dec. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

En ugy tudom,ha egy evig nem jon meg,vagyis elmarad,aztan megint verzes van,az nem jo,orvoshoz kell menni...Fel ev kihagyas utan verzes meg normalis.

En 49 vagyok mar ket eve volt utoljara,de fokozatosan maradt el,nem egyszerre...

2017. dec. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Az, hogy már 9 napja meg van, nektek is el szokott így húzódni?
2017. dec. 13. 12:25
 5/6 anonim válasza:
Szia, én a helyedben elmennék dokihoz. Valószínűleg nincs semmi probléma, de kizárni nem lehet. Nem tudom mikor voltál utoljára, de szerintem mindenképp megér egy látogatást!
2017. dec. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Fogok kérni időpontot. Ebből már úgyis január lesz, mire meg tud nézni az orvos.
2017. dec. 15. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!