Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Természetes utón hogyan...

Természetes utón hogyan rövidíthetem le a menstruációm hosszát vagy az erősségét csökkenthetem?

Figyelt kérdés
Szombaton ballagásom lesz és ma jött meg. Akkor lesz a negyedik nap, általában akkor gyengébb, de mivel nem állt be, így ki tudja most milyen lesz, így leszeretném rövidíteni vagy csökkenteni. Hogyan lehetséges ez? Kérlek, segítsetek! Fontos lenne!

2017. jún. 14. 06:33
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Sehogy!

Nem tudom miert okoz ez annyira nagy problemat, lesz meg jo nehany eved igy, hogy nem akkor es ugy fog megjonni amikor Te szeretned, meg kell tanulni vele egyutt elni. Meg azokkal is elofordul hogy kesik 1-2 napot, vagy korabban jon 1 hettel, esetleg erosebb vagy gyengebb, akiknek egyebkent evek ota oramu pontossaggal jon meg, mert nagyon sok inden befolyasolhatja, betegseg, gyengeseg, idegesseg, tulhajszolt eletmod, de meg nehany tultolt intenziv edzes is. Ilyenek a hormonok...

Az elso 1-2 nap a gorcsok, hasi panaszok,hasmenes stb miatt persze lehet nagyob durva, azt nem vitatom egy szoval sem, sajnos magam is megszenvedek vele idonkent, de szerintem ezt most kicsit tul reagalod.


Ha aggodsz a baleset miatt, akkor tampon+betet kombot javaslok a ceremonia idejere, az siman kibir 4 orat, annal meg nem hiszem hogy tovabb tart. Elotte utana meg tudsz menni mosdoba.

2017. jún. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Na pont ezt a választ akartam elkerülni.

Igen, tudok mindent amit leírtál, de nekem ez nagyon fontos lenne, valami prakrika csak van.

2017. jún. 14. 14:53
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Fogd már fel, hogy nincsen. Mégis milyen házi praktika tudna hatni a hormonokra?! Elhiheted, hogy lehet tologatni a citromlével, de ez nevetséges. :D
2017. jún. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Szia, tényleg nem lehetséges. De ált. a 4 napon mr nem szokott erős lenni senkinek sem
2017. jún. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ki tudja, mert mióta pajzsmirigy hormon gyógyszert szedek, totál más, mint előtte.
2017. jún. 15. 06:37
 6/10 anonim válasza:
Nekem is most lesz a ballagásom, és 10 -én kellett volna megjönnie. Citromlevet itta 7.-től kezdve és azóta se jött meg. Máskor próbáld ki. Igaz nem mindenkinek hat, én mindig ezt csinálom ha fontos esemény van.
2017. jún. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kiakartam probálni, előtte való nap este mondta barátnőm olyan 10-11 körül. Inni szerettem volna, de nem volt itthon, mondom magamba "majd reggel veszek a boltba". Csakhát reggelre megjött.
2017. jún. 16. 07:30
 8/10 anonim ***** válasza:

De ez olyan butasag! Mit gondoltok, ha citromlevet isztok, akkor majd nem fog megjonni a menzesz amig isszatok, es ha mar megfelelo az idopont, akkor abbahagyjatok az ivast, vagy hogy?

Az meg kulon erdekes, hogy 4-5 napot akartok tolni rajta, szerintetek ennyit lehet cirtomlevel? Akkor miert nem issza boldog boldogtalan nyaralas elott pl? Ez annyira kiszamithatatlan, meg megbizhatatlan...

Ennel sokkal valoszinubb, hogy a mar megjott mensid szombatra sokkal enyhebb lesz!

Attol nem feltek, hogy mondjuk csak 2-3 napot sikerul a citromlevel nyerni, es pont a nagy napra fog megjonni emiatt?!

2017. jún. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A c-vitaminnak érösszehúzó hatása van, a ballagás előtt igyál citromlevet és nem lesz olyan erős a vérzés kb 2 órán át.
2017. jún. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát annyira nem erős, hogy átázzak, sőt, igen kevés jön.
2017. jún. 17. 06:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!