Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázás/cukorbetegség?

Felfázás/cukorbetegség?

Figyelt kérdés

Néhány napja gyakori vizelési inger tör rám.

Sűrűn megyek pisilni és sokat, viszont nem iszok olyan sokat mint amennyi kijön.

Felfázásra vagy cukorbetegségre utalhat?

17/L.



2017. dec. 13. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt csak orvos tudja megmondani. Ha van otthon vércukormérőtök, azt te is tudod ellenőrizni, de az igazi okot attól még nem fogod tudni. Idegesség, stressz is okozhatja. Szóval irány a rendelő.
2017. dec. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%

Cukorbetegség esetén nagyon szomjas lennél és a nemiszerved környékén viszketés jelentkezne. Ha felfázás, akkor égő/csípő vizelés gyakori ingerrel.

De Candida is produkálhat ilyen tüneteket.

Menj el házirvoshoz, aki csinál vércukor mérést, majd tenyésztess vizeletet.

2017. dec. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mérd meg a cukrodat és emlékezz vissza arra, hogy mit csináltál néhány napja vagy hete, és akkor megkapod a választ.


Az én cukrom 5.3 volt ma délután pl., pár hete a földre/kőre ültem itthon és úgy takarítottam a réseket, sarkokat ill meg is voltam fázva, 1 hónapja kb.. Dokinál kötöttem ki a vizeletemmel.

2017. dec. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!