Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ingadozó vércukorszint mitől...

Ingadozó vércukorszint mitől lehet? (többnyire alacsony)

Figyelt kérdés

Üdv!

Utóbbi 2-3 hétben jelentkezett a probléma. 1 hete mérem rendszeresen a cukrom előtte azt hittem terhes vagyok amiatt van de nem:(

párommal 1 hónapja próbálkozunk, de minden teszt negatív így nem ez áll a dolog mögött.

Minden étkezés utáni enyhe émelygés, szédülés, gyengeség, fejfájás.

Sosem magas a cukrom nem is volt soha, régebben is mértem átlag 5 volt étkezés előtt utána max 7.

1,5 év alatt sokat fogytam, nyár elején kipróbáltam a szénhidrátmentes fogyókúrát de nem ment mert leesett a cukrom, újra normálisan étkeztem és visszaállt azóta nem volt vele gond.

Most van hogy étkezés után amiben azért van szénhidrát is 4,7 (nem azonnal mérve) majd felugrik 5,8 de megint szédülés ismét 3,6 (ez a tegnap estém).

A legaggasztóbb ez, hogy ugrál 3-4,6 között van átlagban még étkezés után is. (néha visszaáll de megint lemegy).

Szintén tegnap volt, hogy rosszul voltam megmértem 3,7 volt, lementem földszintre nyitottam ablakot, kb 3 perc mulva elmúlt fejfájás hányinger megmértem és 5,4 :/

Sajnos még 1,5 hétig nincs lehetőségem orvosra, külföldön vagyok, addig is hátha tapasztalt valaki ilyet :/



2015. nov. 3. 12:51
 1/3 A kérdező kommentje:
kiegészítve ha "tökéletes" a cukrom, is van émelygés étkezések után, nem hányinger nem jön fel csak egyszerűen émelygek (konkrét hányásra példa nem volt).
2015. nov. 3. 12:56
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell ennyit mérni a cukrot. Ezek teljesen jó vércukor értékek. A cukor ilyen, gyorsan változik, függ az evéstől és az aktivitástól. Más oka lehet a panaszoknak, orvoshoz kell fordulni.
2015. nov. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

barátságosak a cukor értékeid...szénhidrát nélkül nem működik a szervezet(egy idő után)..

szóval a mérést nagyjából azonos időben ajánlatos végezni..


mondjuk reggel ébredéskor mérsz egy éhgyomrit(ez tök üres gyomor)..aztán teszel veszel eszel bármit, majd az utolsó falat és kávé-tea után is mérsz, majd 90 perc után is...

kicsit babrás, de bizonyos állapotot megmutat..


nálad nem a cukorral lesz a probléma(szerintem)

2015. nov. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!