Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Cifloxin tablettától késhet a...

Cifloxin tablettától késhet a menstruáció?

Figyelt kérdés
Sose volt meg ilyen, baratommal megszakitasos modszert hasznalunk altalaban, de mindig nagyon oda figyelunk. Tudom, nem ez a megoldas blablabla, de eddig meg sose kesett, most, hogy egy hetig Cifloxin-t szedtem mert durvan felfaztam, kesik. Lehet a gyogyszer az oka?
2017. dec. 15. 15:51
 1/3 A kérdező kommentje:
Tapasztalatok? Ha kene inkabb tesztet csinalni, azt hany nap utan szoktak? 4-5? Ertelmes valaszokat kernek, koszonom!:)
2017. dec. 15. 15:52
 2/3 anonim ***** válasza:

A durva felfázástól már önmagában is késhet/kimaradhat, az antibiotikumtól szintén.

De ugyanennyi eséllyel lehetsz terhes is, mert a megszakítás NEM védekezés, semmilyen mértékben.

Az, hogy eddig nem csúszott be, nem garancia, hogy most sem fog vagy később.

Pláne, ha még beteg is voltál/vagy... így szanaszét fertőzitek egymást minden sz**ral, ráadásul még pár nem kívánt terhességet is összehoztok... legalább óvszert használjatok, könyörgöm, még az olcsóbb változat is többet ér, mint a semmi...

2017. dec. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, mikor voltatok együtt, de a kimaradt menzesz után 10 nappal már a legtöbb teszt biztosat mutat.
2017. dec. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!