Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miét nem nő a mellem? 16/l

Miét nem nő a mellem? 16/l

Figyelt kérdés
Mar eleg koran el kezdett nőni.A velem egykoruaknak mar reg nagyobb,irigylem is őket.Olvastam sok helyen hogy majd kesobb meg noni fog boven,de en mar ebben nem hiszek.Nincs valami modszer amitol legalabb megint elkezdene nőni?

2017. dec. 16. 10:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Ha sovány vagy nehezebb.
2017. dec. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
irigyellek. Nekem nagy van, örökké fáj a hátam, és utálom hogy beszólogatnak, meg ri.bancként néznek rám, pedig soha nem öltözök kihívóan. Ennek ellenére tizenkét éves korom óta sokszor megtalálnak az idióták hogy igy megdugnának, meg úgy megszopatnának. Esküszöm, már undorodom a férfiaktól... Amint sikerül összeszednem a pénzt rá, megműttetem a mellem hogy kisebb legyen. Rosszul vagyok a saját melleimtől...
2017. dec. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A mell nagysága csak és kizárólag genetikai dolog.

Hiába van a kortársaid közül soknak nagyobb melle, mint neked, lehet neked soha nem lesz nagyobb. Nyilván ha hízol, akkor az befolyással van a melleid méretére, mert akkor azok is valamennyivel nagyobbak lesznek, de alapvetően ha genetikailag van úgy, akkor lehet, hogy így marad. Én már felnőtt nő vagyok, de sok korodbeli lánynak sokkal nagyobb mellei vannak, mint nekem.

És semmi nincs, amivel ráhatással tudsz lenni.

2017. dec. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem csak genetika azért , a zsír oda is rakódhat.
2017. dec. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat ,a csalandomban csak nagymelluek vannak szoval nem ertem egyebkent 48kg korul vagyok.
2017. dec. 16. 10:25
 6/12 anonim ***** válasza:

"Nem csak genetika azért , a zsír oda is rakódhat."

Én pont ezt írtam. Ha valaki hízik, akkor változhat a méret, de akkor sem lesz nagy mellű nő, ha hízik is. Hacsak nem nagyon nagy súlyt szed fel.

És kedves kérdező. Hiába van a családban mindenkinek nagyobb melle, ha neked mást szánt a genetika. Nálunk is anyukámnak is, nővéremnek is nagyobb mellei vannak, nekem meg nincsenek. Lehet valamelyik nagyszülőnek vagy dédszülőnek volt ilyen kicsi és pont rá "ütöttem".

2017. dec. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Húszonpár èves korodig nőhetnek.

Inkább az a kèrdès esztètikailag valamint állagra tartásra milyenek lesznek.

2017. dec. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
4, 48 klilósan szerinted a genetika a lúdas?
2017. dec. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
170 cm körül vagy ugye?
2017. dec. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
160
2017. dec. 16. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!