Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barna nyálkás folyás a menzesz...

Barna nyálkás folyás a menzesz "elmúlása" óta. Mi lehet ez? Kétségbe vagyok esve mostmár nagyon.

Figyelt kérdés

Tudom, nem a gyakorin kell ilyet kérdezni, de szűz vagyok és félek -pontosabban nincs is lehetőségem- orvoshoz elmenni, mivel külföldön élek és félek is otthon elmondani.

A legutóbbi menzeszem normális időben jelentkezett, normális ideig tartott viszont a végén a normálisnak mondható barnázás nem múlt el, hanem már több mint egy hete tart. Eddig semmi különösebbet nem tapasztaltam, nincs szaga semmilyen, nincs állag beli változás, eddig fájdalmat sem éreztem. Viszont szerintem menet közben mint ahogy ez normális volna peteérésem van, és ezzel együtt abban a nyálkás anyagú folyásban mostmár nem csak világos barna színű hanem nagyobb elég sötét nyúlós "darabok" is jönnek ki belőlem, mellé pedig szúr az alhasam és szerintem felsugárzik a fájdalom a hasnyálmirigyemhez is. Van erre valami házi gyógymód? Mit kellene tennem? Segítsetek kérlek, kétségbe vagyok esve. Nem tudom honnan kaphattam volna el, uszodába nem járok, férfivel nem voltam még.



2017. dec. 17. 11:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor is orvoshoz kellene menned. Hidd el, tudom, hogy ezt így kínos otthon elmondani, de az anyukád megfogja érteni
2017. dec. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj dokihoz, neten keresztül nem lehet segíteni.
2017. dec. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!