Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok ti szoktatok a havitokr...

Lányok ti szoktatok a havitokrol folyásotokrol fiúval beszélgetni? Vagy beszélnétek róla fiúval?

Figyelt kérdés

2017. nov. 30. 10:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Haverommal nem, de a párommal szoktam.
2017. nov. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2017. nov. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én viszonylag sokat és nyitott is vagyok ebben a témában persze az olyanokkal akikkel amúgy is jóban vagyok, és más titkosabb dolgokat is megbeszelek.

15/l

2017. nov. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Én az anyámon meg a barátnőmön kívül nem beszélek senkivel a mensimről, a folyásomról meg senkivel...

Egyébként tapasztalatok szerint ez fordítva van. Legalábbis előfordult már hogy fiú beszélt ilyenekről...

Mármint öhm a saját ilyen ,,dolgairól".

2017. dec. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
94%
Hát én közeli ismerőseimmel nem nagyon csak a legjobb baratnőmmel.. kínosnak érzem:/
2017. dec. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ha kérdeznék, biztos válaszolnék, de nem kérdezik. Jobb is így, semmi érdemlegeset nem lehet róla beszélni szerintem.


27N

2017. dec. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Hat ha szoba jon valaszolok, ha kérdezik.

A párommal mindent megbeszélunk,tul vagyunk par elvesztett gyereken,szoval látott mar mindent es mindenhogy..

2017. dec. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Kulonosebben nem hozom fel a temat, de ha latja egy fiu haverom hogy el vagyok kenodve, megkerdezik azert mert megvan e stb. Meg ha kerdeznek valaszolok, de nem megyek oda senkihez azert hogy errol beszelgessek, mi lanyok egymas kozott siman megtargyaljuk, de eg alap
2018. márc. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Az túlzás, h szoktam, de volt már rá példa, h kielégítettem valaki kíváncsiságát. Na persze nem vadidegennek! 2x volt ilyen, először egy gimis osztálytársammal beszélgettünk róla, a másik pedig a volt élettársam. Vele jól átrágtuk a témát, mert szerette volna megérteni, h mégis mi ez az egész, hogy smint mennek ilyenkor a dolgok, mi játszódik le bennem, hogy tudna ezzel kapcsolatban egy kis terhet átvállalni rólam. Sokszor beszélgettünk róla, eleinte elég furi volt a pasimmal mensiről, tamponokról, betétekről, fájdalmakról stb beszélgetni. De aztán ahogy láttam, h próbálja ezeket a dolgokat a javamra fordítani egyre kötetlenebbül tudtam beszélni róla. A végén már odáig is eljutottunk, h megengedtem neki, h ő tegye fel a tampont. Persze fogtam a kezét, h irányíthassam, ha valami nem jó, de elég ügyes volt elsőre is... 😃 Egyébként meg neki köszönhetem, h lazábban viselem ezt a dolgot, nem görcsölök rá, nem méltatlankodok, h a francba, h már megint megvan. Mert azzal, h így érdeklődött, adott egy pozitív dolgot töltetet a menstruációmnak, így nem csak és kizárólag a negatív dolgokhoz tudtam kötni, ezáltal másként tudtam kezelni ezt az egészet, mint előtte. Úgyhogy szerintem minddnképp megéri beszélni róla a párotokkal, ne kezeljétek tabunak, mert sokkal könnyebb úgy kezelni a havibajt, ha meg tudjátok osztani valakivel a dolgokat, mint egyedül végigkínlódni azt a pár napot!!
2018. jún. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem minden párom tudott róla, volt, aki meg is lepődött, amikor még nem vagy már megjött, mert számolta, hogy tudja, mikor kell előkészíteni a fájdalomcsillapítót. :D De a legtöbbjüket annyira nem érdekelte, mármint gondolom ők már kikérdezték előtte a nőnemű embereket maguk körül. Általában csak megkérdezték, megvan e, vagy magam mondtam, hogy most nem alkalmas, mert fáj a hasam stb.
2018. júl. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!