Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erdemes tesztelni meg vagy...

Erdemes tesztelni meg vagy csak magamat idegesitem?

Figyelt kérdés

November kozepen voltam egyutt a baratommal ugy,hogy a szamitott menstruaciom mar 2napot kesett(nem elvezett el bennem).. Szeretkezes utan 2-3 nappal meg is jott,az eleje enyhebb volt,mint azelott,de nagyon fajt,utana a kozepe vege rendes mennyisegu volt es a vegen kicsit barnaztam is..

Azota nem voltunk egyutt

Het kozepen kellett volna most megjonnie,de nem jott meg meg.

Szex utan kicsivel tobb,mint 2 es kicsivel tobb(15 nappal utana),mint 3 hettel (24 nappal) is negativat teszteltem (ugyanolyan teszttel,x-epil vizeletsugaras)

Kene egy 3. Teszt is vagy meg kene nyugodnom? Ha csinalnek akkor holnap vennem meg,de holnap csak 2.talan 3.vizeletbol tudnam megcsinalni


Azota a hasam idoszakosan fajt picit,lent,de annak tudtam be,hogy tulsagosan durva volt... most meg mar idegessegnek..

A melleim kicsit fajnak,oldalt,ha osszenyomom oket

Menstruacio ota volt a ciklus elejen kicsi kremes feher, majd 2-3napig atlatszo trutyi,majd ujra kicsit kremesebb nyákom

Elozo menstruacioim 29,24,24,27,27,28 naposak voltak, most ugye 26 nappal szamoltq szerdara de semmi


2017. dec. 17. 16:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A magad megnyugtatása miatt tesztelj. De szerintem nem vagy terhes.
2017. dec. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mar nagyon orulnek ha megjonne, soha nem volt ennyi nap
2017. dec. 17. 16:35
 3/15 anonim ***** válasza:
77%

Az egy dolog,hogy magadat idegesíted,de minket is..

Nem először írod ki a kérdést.

1.Nem élveztek beléd.

2.Azóta már menstruáltál egyszer.

3.Mindkét teszt eredménye negatív,nem volt korai a tesztelés.

4.Premenstruációs tüneteid vannak.


Nem vagy terhes,de ha nagyon szeretnél,akkor tesztelj még egyszer.

A stressz miatt is késhet.

2017. dec. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Olyan torteneteket lehet olvasni,hogy hihetetlen.. es remelem,hogy nem tartozok bele abba a kis szazalekba,akikkel ez megtortenik
2017. dec. 17. 16:37
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szűz Máriára gondolsz?

Állítólag ő belé sem élveztek belé..és mégis mi lett belőle? :)

Lehet,hogy igazad lesz.:D

2017. dec. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Van egy par 3-4 eves kerdes ami alatt ilyeneket irtak
2017. dec. 17. 16:58
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
Hogy érted?Pl.miket?
2017. dec. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

[link]

Pl.. de rengeteget lehet olvasni

2017. dec. 17. 18:18
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

#8 De ők nem védekeztek.

Persze,van olyan,hogy később derül ki a terhesség vagyis nem mutatja a teszt,de akik itt sztorizgatnak,azoknak már hetek óta késik a menstruációja.Neked meg még csak pár napja.

Nem vagy terhes.Minél inkább stresszel,annál többet fog késni.

2017. dec. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Mi is csak megszakitassal

De en se latok sok eselyt ra a negativ tesztek miatt, kesett menstruacio 2.napjan tortent es utana megjott kb ugyanugy, hogy volt nyákom es menstruaciom is.. csak hallottam ezeket,meg hogy az x-epil teszt megbizhatatlan neg ilyenek

Viszont: jelenleg a mehszajamat csak ulesben erem el es kicsit nagyobb is es zartabb picit. Tegnap puha es kisebb volt,de az nap vege fele..nagyon ra vagyok gorcsolve.. most is faj a hasam es a huvelyembol kb egy lencse meretnyi feher trutyit tudtam osszeszedni

Gondolkozok,hogy vegyek e egy utolso tesztet holnap

2017. dec. 17. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!